Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti randiznátok egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randiznátok egy olyan sráccal, aki a "muszáj" szót "muszály"-nak írja?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 14. 16:26
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
45%
Ha az első randin nem sorolja fel az ly-s és a j-s szavakat, akkor én nem állnék többet szóba vele!
2019. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
20%
pontozzatok csak le csicskák de nekünk ezt még a nyelvész prof mondta egyetemen ;) talán jobban tudja mint ti
2019. ápr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%
Engem nagyon idegesít, ha valaki nem ír legalább nagyjából helyesen, de ha mondjuk neked nagyon tetszik a srác és kedves meg aranyos, akkor elnézhetnéd neki:) maximum néha kijavítod, hátha máskor már jól írja:)
2019. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%

Én úgy vettem észre, hogy a kardinális helyesírási hibák általában bizonyos szintű kulturálatlansággal járnak együtt, ami miatt talán nem randiznék valakivel. Nem azért, mert lenézem vagy mert kevesebbnek tartom magamnál, hanem mert feltételezem, nem igazán kapnánk majd közös témát.

DE! Vannak kivételek. Személyesen ismerek olyan srácot, aki valamilyen oknál fogva nem tud helyesen írni, de attól még tájékozott és intelligens.


Szóval csak amiatt, hogy helytelenül ír, még senkitől nem vonnám meg az esélyt, de az esetek nagy többségében (tehát nem mindig) a helyesírási normák tudatos vagy nem tudatos figyelmen kívül hagyása egyéb értékek hiányát feltételezi, ami nekem már problémát jelentene egy párkapcsolatban.

2019. ápr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
53%
Én párszor félreírtam már a muszájt. Akkor ezért nincs barátnőm már egy ideje :D
2019. ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
77%

Nem a muszáj és egyéb j/ly betűs tévesztések határoznák meg illetve a gépelésből sietésből félreütött gombok.

Ez szinte természetesnek mondható.


Viszont aki úgy írja a szavakat, ahogyan kimondja az már ad egy olyan alap ellenszenvet, hogy nem vagyunk egy hullámhosszon a társadalom szintjén.

Szóval nem kezdeményeznék párkapcsolatot.


Aki iskolázott és ad önmaga személyiségére, az ad az írásmódjára is.

2019. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
24%
Már ne haragudj, de pont az ilyen szintű elvárások miatt ment el kedvem a komoly kapcsolatoktól. Most lovagolhatnék ezen a konkrét példán, de nem fogok. Elképesztő elvárásokat támasztotok manapság, viszont ha ugyanazt várnám el, amit tőlem vár el némelyik (pl saját tulajdonú lakás), jön a sértődés.
2019. ápr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
8, de remélem csak államilag engedélyezett nyelvtankönyvvel dugsz, ne mondd, hogy bármihez lealacsonyodsz :)
2019. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha már az úgynevezett politikusok sem ismerik ki magukat ebben a bonyolult kérdésben...Mondd meg a fickónak, hogy minden olyan szó, amit ly helyett l-lel is ki tudsz mondani, az ly. (ollan, hüle, stb), amit nem (muszáj,stb) az nem. Ehhez fül is kell, de te nem a fülével akarsz dugni.
2019. ápr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha már az összes általad leírtat elkövette akkor inkább hagyni kéne, mert majdnem analfabéta. Ennél a szintnél azért könnyű értelmesebbet találni.
2019. ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!