Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok olyan 17 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok olyan 17 éves sráccal akinek csak 8 általánosa van?

Figyelt kérdés
Még nem ismerem eléggé, ezért nem mondja el hogy ennek mi az oka

2017. szept. 16. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
17 évesnek milye legyen szerinted?
2017. szept. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Hova gondolsz? Mifelénk ha 17 évesen nem szerzett legalább egy alapdiplomát a srác, akkor kitagadjuk még a szomszéd megyéből is.
2017. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értettem hogy nem jár gimibe
2017. szept. 16. 22:22
 4/9 anonim válasza:
78%
saját vélemény, ha nem jár 17 évesen suliba akkor általában az van hogy balhés a srác és leszarja, esetek 95% ban ez van (saját vélemény) és a maradék 5% az azt jelenti h egyéb oka van arra hogy ne, mint pl saját cége van a családnak és azt hiszi h nem kell neki a suli de ilyen csak a mesékben van, szval ha én a helyedben lennék akkor nem, nem randiznék, mikor van több srác aki normális, de ha neked az ilyen "rossz fiu" az eseted akkor ja, randizz vele, akárhogy döntesz sok sikert F
2017. szept. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szüleim is gazdagok még is járok. Szerintem kerüld el messziről. Hisz csak egy buta paraszt aki nem tudd viselkedni és azt hiszi hogy ő a király császár. De jegyezd meg az arcát ő lesz az aki pár év múlva a bolt előtt fog Koldulni.
2017. szept. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5%

Nekem is csak 8 általános van, 22 évesen.

Az érettségi nem sikerül, utána meg közben is már dolgoznom kellett ....

És nem utcaseprő vágok kérlek :D

Szakmám van. Szóval jah, nyugodtan randizz vele. És 18-19 évesen érettségizik úgyis, szóval az előttem szólokhoz csatlakoznèk , MÉGIS MI AZ ISTEN FAXA LENNE HA NEM 8 ÁLTALÁNOSA?????

2017. szept. 17. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne, régi legjobb haverom ott hagyta az iskolát, egy teljesen jó gyerek volt, jó esélyekkel, majd ez a döntés romokba tette az életét, ha nem lenne a barátnője, akkor éhen halna. Te akarod eltartani a srácot?
2017. szept. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
rompiiiiiiiii
2017. szept. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


#6

Már írtam hogy nem jár suliba, így nehéz lenne érettségiznie 18-19 évesen, mert el se kezdte

2017. szept. 17. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!