Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vasárnap megyünk színházba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasárnap megyünk színházba, de hogyan tovább? Mit tudtok tanácsolni?

Figyelt kérdés

Én 19/f Ő 17/l


Ezt a kérdést is én írtam ki, de azóta vannak fejlemények.


LINK: https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__parkapcs..


Azóta minden találkozásnál ölelést és puszit kérek tőle, amit szívesen ad is. Néha viszont, mintha picit flegmázna velem, ezt főleg messengeren veszem észre, amikor mondjuk nem tesz emojikat. Mintha direkt flegmázna, hogy elbizonytalanítson vagy hecceljen. Ettől függetlenül kedves aranyos.


Tegnap este diszkóban volt, és tök féltékeny vagyok, meg is kérdeztem, hogy nem próbálkozott nála senki? Azt mondta nem volt semmi extra...


Vasárnap du. 3-ra megyünk Pesten színházba, 6-kor vége az előadásnak. Azt mondta elmehetünk valamerre sétálni a városban, pl. a Margit-szigetre.

Hogyan viselkedjek, hogy közelebb kerülhessek hozzá? Színházban esetleg előadás alatt elkezdhetem nézni, hogy összecsókolózzunk végre? Vagy megfogni a kezét az előadás alatt? Lányok, Ti örülnétek ennek? Kajálni is fogunk menni, este.


Várom a válaszokat és köszi a segítséget is!



2019. ápr. 19. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam a régi linket is. Jól haladtok. Most azt írod, hogy a lány ad puszit is. Remélem viszonozod, illetve gyakran Te is kezdeményezed. Színházban inkább a darabot nézd, de néha-néha röviden nézz rá. Egy jó jelenetnél nyúlj a kezéért és tartsad végig. Színház után jó dolog a séta a Margit-szigeten, kéz a kézben vagy átölelve a derekát. Jó idő lesz, sokan lesznek, de találtok egy zugot, ahol majd hosszan csókolózhattok.

A féltékenykedésedről szokj le! A nővére, amit állít rólad - gondolkodj el fölötte, hogy valóban úgy van-e, jól látja-e. Ha magadnak igennel válaszolsz, akkor változtass magadon. Ha szereted a húgát, akkor megteszed.

F.

2019. ápr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem olvastam teljesen végig, de ahhoz kapásból hozzászólnék, hogy ne görcsölj rá ennyire. Nem baj ha tetszik és ha érzel valamit iránta (nyilván), de ahelyett hogy azt kérdezed nem-e próbálkozott nála senki, inkább kérdezd meg hogy jól érezte magát-e? Nem kell azt éreztetni vele, hogy lesz**od a fejét, de azt sem kell hogy elhiggye, hogy ő most a mindened, és összedől a világ, ha más is kacsingat rá. Próbálj találni egy aranyközéputat, ne érezze magát megfojtva már az elején, de azt se érezze, hogy nem érdekled.
2019. ápr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az első kérdésem az volt természetesen, hogy jól érezték e magukat a barátnőivel a diszkóban. A második volt az, hogy kikezdett e vele valaki. Nem faggatóan kérdeztem, csak simán érdeklődve. ,,Minden rendben volt, senki nem bántott?"


Hát a hosszas csókolózás.... őmm nem is tudom. Van bennem egy félelemérzet, mert sokkal helyesebb srácoknak is tetszik meg írogatnak neki, mondjuk azoknak nem mond igen a színházra, kétszer is. Mert júliusban is megyünk ;)


Igen sajnos igaz, valóban beképzeltebb vagyok az átlagnál, meg van egy kötekedő stílusom. Igyekszem a jelenlétében visszafogni magam.

2019. ápr. 19. 23:17
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Na, a beképzeltségedből bújj ki és ne csak az ő jelenlétében fogd vissza magad, hanem mindenki előtt. Hogy miért? Azért, mert az nem megy, hogy egy személlyel szemben visszafogod, másokkal szemben pedig nem. Hetek, hónapok után már vele szemben sem fognád vissza magad és alighanem szakítana.
2019. ápr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Így más a leányzó fekvése már.


Ha csókot szeretne, úgyis észre fogod venni. Erre előre kár rágörcsölni vagy túl gondolni. Ha adódik az alkalom, úgyis tudni fogod.

2019. ápr. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Amit az előttem válaszolók írtak, azok mind nagyon jók szerintem is.

A kérdésem: bevált esetleg valamelyik jó tanács? Mi volt a színházban? Volt csók?

2019. ápr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!