Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy barátom volt eddig, és ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátom volt eddig, és ha kettesben voltunk folyamatosan feszengtem. Tudok ez az érzés ellen valamit tanácsolni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 22. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi miatt feszengtél?
2019. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Talán nem érzed magad elég jónak?

Én se tudom mi lenne ha csoda folytán lenne egy barátnőm :'D De hát majd belszoksz ha lesz valaki aki mellett jól is érzed magad

2019. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudtam és mai napig nem tudom eldonteni hogy csak vele ereztem ezt amikor ketten voltunk, vagy velem van a baj es mashol is ilyen panikszeruseg torne ram.
2019. jan. 22. 21:49
 4/11 anonim ***** válasza:
naa csak nem. Ha van aki igazán szeret és biztonságba vagy vele, akkor biztos nem fogod ezt érezni. Gondolom én se érezném ha elfogadne és szeretne végre valaki, és érezném
2019. jan. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

De mi miatt pánikolsz jó asszony😀?

Féltél tőle vagy mi?

2019. jan. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Nagyon rámenős volt.
2019. jan. 22. 22:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor érthető. De nyugi nem minden fiú ilyen.
2019. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát őszintén remélem.
2019. jan. 23. 07:34
 9/11 anonim válasza:
A leghatékonyabb módszer az, ha alaposabban megismerkedsz a saját érzelmeiddel. Én már vagyok olyan tapasztalt, hogy ha feszengek, azt pontosan tudom hogy miért, és akkor tenni is tudok ellene. De neked ez volt a legelső kapcsolatod, így neked lehet hogy még nincs elég tapasztalatod ehhez. Ez olyan dolog, amihez idő kell hogy kialakuljon, vagy ha még iskolába jársz, akkor kell hogy legyen ingyenes tanácsadás/pszichológus, aki felgyorsítja neked a tanulási folyamatot és útmutatást ad neked.
2019. jan. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 baraklay válasza:
Félénkebb fiút válassz, még ha tenned is kell érte, hogy összejöjjön. Így látatlanban annyit tudok mondani, hogy valószínűleg ott lehet a baj, hogy a 'védelmeden' való átjutásnak a feltétele lehet a rámenősség, ami közelről viszont már nem tetszik. Azt javaslom ne félj egy félénk fiúval kezdeni! Segíthet, ha eleinte csak barátkozol vele. :)
2019. jan. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!