Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez miért van?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért van? Megváltozott a véleménye?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismekedtem egy sráccal a neten, van köztünk egy kevés távolság, másfél óra kb. Rettenetesen jól elvagyunk, hülyéskedünk, komolyan is tudunk beszélni, nagyon jól megértjük egymást és egésznap beszéltünk, voltak kisebb kihagyások, veszekedések, azalatt neki is és nekem is volt egy rövidke kapcsolat mással, de valahogy mindig szóba egyeledtünk utána.

Pár napja találkoztunk, ott is simán ment minden, persze kicsit zavarba voltunk îgy az elsőnél. Megofgta a kezem, stb. Csók ilyesmi nem volt. Megbeszéltük hogy találkozhatunk még ha megoldható, viszont azóta nem volt erről szó :/ csak én gondolom túl vagy kicsit hátrább lépett a fiú? :D


2019. ápr. 23. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várd meg, amíg jelentkezik, de ha közben más fiú kerül az utadba, nyugodtan lépj tovább az új fiú felé.

F.

2019. ápr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha pár napja találkoztatok, akkor szerintem teljesen normális ha még nem hozza fel újra. Ha szeretne veled találkozni egy idő után újra előkerül majd a téma. Nyugi, nem kell rögtön megijedni!
2019. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, fog írni, csak nem akar egyből...
2019. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!