Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A négy év ilyen korban soknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A négy év ilyen korban soknak számít?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerkedek egy fiúval aki 20 éves én pedig 16

Normális stb. Nem ezzel van a baj viszont nem tudom eldönteni, hogy sok ez a pár év vagy sem :D

Véleményekre vagyok kiváncsi☺️


2019. máj. 1. 22:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Sok, igen. Tényleg csak szexre kellsesz, magambol kiindulva is tudom. Játszhatod hogy te érettebb vagy, összes lány eztmondja, de soha nem leszel 16 évesen egy korabeli normalis nő értelmi szintjén.
2019. máj. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ilyen korban még igen, sok. Egy 20 éves fiú ha 16 éves lánnyal akar járni, akkor vagy szexre kell neki, vagy az értelmi szintje kissé alacsony. Ha 24 lenne a fiú, a lány 20, az már ideális.
2019. máj. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Persze más egy 20 éves lány mint egy 16 :D

Akkor hagyjam ezt a srácot?😅

2019. máj. 2. 17:38
 14/15 anonim ***** válasza:

Jézusom, ha ilyenen jár az eszed, akkor tutira nem kell neked...

4 év nem sok, persze, ez pasitol fugg, hogy mennyire benne van

2019. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ismerkedünk még csak :D
2019. máj. 2. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!