Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hány évesen és milyen volt az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen és milyen volt az első csókotok?

Figyelt kérdés
17/L vagyok, ciki vagy sem [én picit annak tartom, de nem sürgetem], még nem csókolóztam, viszont a mostani párom, közölte hogy vasárnap nem vár, hanem lépni fog ez ügyben. Nagyon izgulok, félek, a pillangók csak úgy repdesnek a gyomromba MÁR MOST, mi lesz ha ott leszünk mindketten... bele gondolok és "jaj nekem" érzésem van, de várom már nagyon! Nektek milyen volt, és hány évesen? Szeretek történeteket olvasgatni, valamint tudom hogy vannak már ilyen kérdések, de kíváncsi vagyok még 1-2 történetre hogy mivel drukkoltok TI elő!♥

2018. júl. 10. 21:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 15 évesen volt a volt barátommal. Én is nagyon izgultam de vissza gondolva elég badarságnak tartom. Nem volt benne semmi komplikált én meg túl stresszeltem és úgy voltam mint te. De ahjj sosem fogom elfelejteni még mindig annyira szeretem csak így alakult az életem, nem tudok mit tenni. ^^


17/L

2018. júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát igen, az elsőn mindenki izgul, bár ahogy magam ismerem az összesen fogok.:D
2018. júl. 10. 21:55
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
19 voltam, első barátnőmmel volt. Semmi extra, spontán jött. Nyilván kezdetben béna voltam, de pl. szexet sokkal hamarabb megtanultam, az egyszerűbb is nekem, ment egyből.
2018. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%

15 voltam: messziről jött a srác kis városunkba és megbeszéltük, hogy elmegyünk fürdőbe. Ott leültünk és elkezdte kérdezgetni, hogy én tényleg nem csókoloztam-e még, stb. Nekem is bejött és csak úgy hagytam, de nagyon megbántam. Borzalmas volt, furcsa és utána még négy napig velük voltam és folyamatosan csókolozni akart, alig tudtam valamivel ellökni magamtól. Teljesen kiábrándultam belőle a csókja miatt.


17 voltam: a mostani (és életem első barátja) barátom pedig úgy csókolt meg először, hogy már fogyasztottunk eleget és elmentünk hozzájuk még ketten és ott megcsókolt. Ő már legalább rendesen és jól csókolt, így nem ijedtem meg tőle és azóta is együtt vagyunk. :)


Csak hajrá, ügyesen!

18/l

2018. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Az első “igazi,normális” csókom 18 évesen volt. Szönyű volt, mert moziban voltunk, és belekerült egy hajszál a számba, amitől eszeveszettül elkezdtem mozgatni a nyelvem, hogy kibányásszam.. :D 3 éve vagyunk együtt, azóta is nevetünk, ha eszünkbe jut
2018. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
42%
Nem volz
2018. júl. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Ilyenekről beszélgettek a paliddal, hogy majd megcsókol hétvégén? :D
2018. júl. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen.
2018. júl. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Most kellett visszagondolnom, hogy hány éves is voltam, mert nem volt egy nagy emlék. Egy olyan csajjal történt 14 évesen, aki rám erőltette magát. Eljátszotta, hogy milyen rossz élete van, így megesett rajta a szívem. Izgultunk előtte, aztán csak megtettük, de csalódás volt. A mostani barátnőmmel 15 évesen volt az első, ő nagyon meglepett, mert igazán jól csinálta. :D 18/F
2018. júl. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Grat na és hol fogtok csokolozni? :D
2018. júl. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!