Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megéri a Tinder...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri a Tinder gold elöfizetés?

Figyelt kérdés

2019. máj. 5. 19:40
 1/5 anonim válasza:
20%
Igen meg, a segitségével vagy 10 csajt meghuztam már az oldalrol:)
2019. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
ha lepukkant nyomorultakra vágysz, akiket minden héten más szopat tinderről, akkor biztosan meg
2019. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Még maga a sima regisztráció sem . 3 hónapja vagyok rajta,eddig 50% kamu,30 % degenerált,kapcsolatra,ismerkedésre abszolult nem hajlandó hülye pitsák,a maradék 20 % meg gyakorlatilag szóba se áll. Ezeken a trágya oldalakon talán a 10 ből ha 1 akar tényleg ismerkedni a többi mind élettelen ,suttyó akik nem tudják máshol elb.szni az idejüket.. Le is törlöm magam nemhogy még fizessek is ezért..
2019. máj. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
54%
Én fizettem, nem is keveset. Látom mi az ábra. Van vagy 400like, 100match. Ebből a 400ból 350 olyan, amit bottal se piszkálnál meg. a 100matchból 60 vissza se ír, vagy nagynehezen ha a rangsorban te következel, s a többi már ledurrantotta és otthagyta. Szó szerint 99%-a semmitérő némber. Álítolag az ország 90%-a regisztrálva van. Nagy baj van, nagyon nagy. Életképtelen nők, csak a haszonlesés, csak a pillanatnyi örömök, a maradék olyan ronda, hogy előbb kötöm össze az életem egy flakon kólával mint bármelyikkel. Egyébként sem értek egyet ezzel a mai női logikával, legyünk rittyók, azt fogjuk rá valakire, miért lettünk azok... blaaa, okádék az egész női társadalom lassan, több fószer jár némelyikbe, mint amennyi hajam van. Kinek kell az ilyen???
2019. máj. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
hat pl nekem arra jo volt hogy amig kamionoztam a helyemet beallitottam Budapestnek, es igy ha nagyon unatkoztam elszorakoztam nehannyal, furcsa mod meg inteligensbol is akadt, de aztan rajottem hogy ez az egesz csak a nok sajat egojanak a novelesere van, es vszleg azert talaltok csak selejtes hulladekokat ti is, mert az ertelmes nok nem regisztralnak erre a fosra :D Na meg persze a sok fiatal csalodik, hogy nem tud dugni mint ahogy az terjeng a koztudatban hogyna tinder erre valo ... Kisvarosban meg falukban teljesen masok az emberek, mivel volt goldom rakosgattam magam mindenfele helyekre, de kb csak pesten tudtam volna osszefekudni nokkel ha akartam volna, mashol abszolut konzervativokat talaltam csak :D
2019. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!