Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, manapság a mi korosztá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, manapság a mi korosztályunkban (17 +-) mennyire van "igény" a leszólításra, mikor már mindenki instagrammon/snapchaten ismerkedik?

Figyelt kérdés
Tekintsünk el a bulikban való, vagy a barátok által bemutatós szituációktól. Tegyük fel, hogy a leszólítás közteren megy végbe. Várható reakciók, illetve maga a válasz a kérdésemre?
2019. máj. 19. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Én sokkal szívesebben beszélgetnék egy olyan sráccal aki az utcán szólít le mit aki rámír instagaramon

16L

2019. máj. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Ha a leszolitas kulturalt modon tortenik es ha nem taplo paraszt modon mondja el hogy szivesen megismerne akkor szerintem az emberek tobbsegenek lenne ra igenye. Just like me

16/l

2019. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Sajnálom azokat, akik a neten ismerkednek, mert soha nem fogják megtudni, mennyire elképesztő jó érzés az utcán felszedni egy nőt.


Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok tini.


Igény meg nincs szerintem rá, mert a csajok nem hisznek abban, hogy a pasik ennyire bátrak lennének... aztán jövök én, aki lazán megszólítja őket az utcán. :P

2019. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Én nagyon örülnék neki mivel élőben sokkal jobban és könnyebben elbeszélgetek valakivel mint pl instagrammon. 16/L
2019. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért sokaknak lenne rá igényük. (Nekem is.) De tényleg, csak akkor, ha a fiú rendesen, kulturáltan próbálna ismerkedni, és nem pedig valami dumát nyomna. 17/L
2019. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Aki neten ismerkedik, arról rögtön lehet tudni, hogy valami gáz van, mert vajon akkor a való életben miért nem megy neki...
2019. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Én mondjuk nagyon a netes ismerkedés ellen vagyok. Ha instán vagy snapen valaki rám ír kezdjük ott, hogy vissza se irok. Bírnám ha valaki tényleg leszólítana az utcán, hogy megismerne. Ha szimpatikus nekem is akkor szívesen megismerném én is.
2019. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az én oldalamról nézve (fiú) nem a bátorság hiánya jelent problémát, sem a duma (nem ilyen hülye elcsépelt szövegekre gondolok mint pl szia cica van gazdád, megadnád a számod az enyém elvesztettem stb). Mint említettem, a kérdés számomra ott merült fel, mikor végig gondoltam, hogy mekkora az aránya a körülöttem lévő pároknak, akik leszólítás során, vagy neten keresztül ismerkedett (0 a 10hez) (nem ide értve a társágon keresztüli ismerkedést). Jogosan gondolná az ember, hogy ma már a lányok inkább megijednének, hogy egy idegen fiú hozzájuk szól. De úgy látom, még van erre igény. Köszönöm a válaszokat mégegyszer
2019. máj. 20. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!