Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez gáz? Vagy csak én vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gáz? Vagy csak én vagyok ezzel így? (Többi lent)

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok és még soha nem volt barátnőm. És már szinte nincsenek is igényeim feléjük. Ott tartok, hogy bármelyik lánnyal el tudnék képzelni egy kapcsolatot. Nem tartom magamat csúnyának, edzem is max annyi nem vagyok égimeszelő. Itt van az egész nyár mindenki szétszóródott és elég egyedül is érzem magam:/

Ti mit gondoltok erről? Nem vagyok kíváncsi a sablon szövegekre, hogy menj az utcára és stb. Nekem ez komoly szeretnék választ kapni. Köszönöm.



2018. júl. 7. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat huhh, szerintem nem gaz :D ,viszont igenyed kell legyen ha nem is nagy ,de biztos van is.Ja es kezdd az olyan emberek tarsasagat keresni akik avval foglalkoznak ami neked tetszik.
2018. júl. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nőismerősöm beszámolója alapján a Badoo-n lévő férfiak többsége bármit megdugna, csak legyen rajta lyuk. Szóval nem vagy egyedül. :)
2018. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerinteme egyáltalán nem gáz. Ha eljön az idő biztos te is fogsz magadnak valakit találni, az a fontos hogy legyél nyitott. Igényeid legyenek, mert annak semmi értelme hogy összejöjj valakivel akit nem tudnál úgy igazán szeretni, neked se lenne jó, és neki se. Ha ez megnyugtat én 18 éves lány vagyok és nekem sem volt még barátom. Majd eljön a mi időnk is.
2018. júl. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi pajtás 20 éves létemre nekem se volt még barátnőm. Sokáig nem volt rá igényem, de lassacskán kezd benőni a fejem lágya, és kezdek nyitni mások felé. Mondjuk kicsit tojok attól, hogy bármiféle tapasztalat nélkül úgy nézek majd ki, mint elefánt a porcelánboltban.

Ha minden kötél szakad sugar daddy még lehetek XD

2018. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát igényem max annyi, hogy kedveljem és ő is engem. De inkább alkalmazkodom hozzá nem tud semmivel kiábrándítani ha bejön. Nem tudom érthető e? Egy példa, mondjuk utálok biciklizni és a lány meg megőrül értük, na ez nem taszít el alkalmazkodok nyitot vagyok, bármi lehet.

Kedves 2. Hozzászoló nem lyukra hajtok hanem barátnőre akivel el lehet lenni. Itt a nyár lehetne utazgatni, közös élményeket szerezni ez hiányzik:(

Nyitott vagyok de nem akar jönni, már régóta így érzek csak most írtam ki. Tanácstalan vagyok. Ha te is így vagy vele te mit teszel? Gondolom te is ígényled már...

2018. júl. 7. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!