Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy jöjjek össze vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nhzzhnnhzzhn kérdése:

Hogy jöjjek össze vele?

Figyelt kérdés
Most 7.es vagyok és most mentem gimnáziumumba.Ennek az iskolának van általános iskola része is és onnan az egyik évfolyamtársam nagyon megtetszett de még soha nem beszéltünk és csak instán követjük egymást.Össze szeretnék vele jönni de nem tudom hogyan vágják bele. Kellene valami ok hogy ráírják vagy hogy véletlenül találkoztak vele. Hogy kezdjem?

2019. máj. 25. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Így van, kell egy indok, amivel rá tudsz írni. Szerintem az, hogy össze szeretnél vele jönni, pont jó is lesz. Hogy akarsz vele bármit is csinálni, ha annyi se jön ki belőled, hogy "hello! "? :D
2019. máj. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem is ismer. És megkerdezne hogy mit akarok és ki vagyok. Még is ki akar egy idegenel elkezdeni dumálni?
2019. máj. 25. 18:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi se ismerjük egymást...

Amúgy, ha mindenki, csak azzal beszélgetne, akit már ismer, mindenki magányos lenne.

No, ne szarozzál! Írj rá és mond el neki, hogy tetszik, kedves lánynak tartod és hívd el holnap valahova sétálni. elnyaltok egy fagyit, mittudomén.

...vagy megvárod, még más megy oda?

2019. máj. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Attiabedesz válasza:
Szerintem hogyha valakit megbíznál azzal , hogy zaklassa azután te szépen megmented , akkor talán ő is össze akarna veled jönni a hős megmentőjével.
2019. máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Tudom, hogy ilyen korban ciki "csak úgy" ráírni valakire, de apropót mindig lehet találni.

Ha tesz ki Instára sztorikat, akkor írj arra valami kedveset, és tegyél fel utána egy kérdést. Pl. kiteszi a kiskutyáját, írj neki, hogy nagyon aranyos és kérdezd meg, hogy hány éves, milyen fajta.

Vagy ha például lájkol valamit, amit te is szeretsz, akkor írhatsz neki azzal, hogy "láttam, hogy te is szereted..." és kezdd el kérdezgetni, hogy hogyan ismerte meg, mióta, ha például egy zenész, akkor volt-e már koncertjén, stb.

Egy a lényeg: kérdezz, mert kérdések nélkül nehéz beindítani egy beszélgetést.

2019. jún. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!