Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kerüljek vele kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek vele kapcsolatba? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Van egy nagyon menő lány az iskolában, aki körülbelül 1 éve tetszik, egyszer beszéltünk, nem egy évfolyamra járunk. Ő az a tipikus menő lány rövid hajjal és laza stílussal. Egyszer mondtam neki hogy mennyire jó a stílusa és utána ő kezdeményezett beszélgetést a szünetben de azóta nem beszéltünk csak köszönünk egymásnak. Gondoltam elhívom moziba vagy valahova, ha igent mond ha nemet, megpróbálom. Na és itt kezdődik a probléma, ugye említettem, hogy ő az a tipikus laza lány én viszont kissé karót nyelt vagyok, legalábbis úgy viselkedem sokszor. Ez részben azért lehet, mert gimi előtt rengeteget bántottak az osztályban és kövér is voltam, viszont fogytam 16kg-t csak azért, hogy a lánynál lehessen esélyem. Én soha nem voltam még se koncerten se semmilyen buliban mert annyira nem engednek el a szüleim és hogy ne legyen ebből vita nem is próbáltam meg elkéreckedni, viszont nem tudom nagyon hogy kéne “viselkedni” ilyen szituációban. Ez a lány viszont tudom hogy cigizik és szokott inni is buliban, én viszont soha egyiket sem. És teljesen tanácstalan vagyok, hogy mit csináljak, nem szeretném magamat kellemetlen szituációba hozni, hogy én milyen antiszociális vagyok, pedig nem, csak évekig visszafogtam magam és csak tanultam és sportoltam 0-24-ben, hogy ne okozzak semmiben csalódást a szüleimnek. És itt jön még egy fordulat: 18/lány

2019. máj. 29. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem lezbikus akkor úgysincs esélyed nálla, de remek barátok lehettek.Kiegészitenétek egymást.
2019. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ohh, igen az kimaradt hogy 100%-ig leszbikus, és van egypár piercingje is amikért teljesen odavagyok... és beszélgettünk erről is, hogy én szeretnék-e és mondtam neki hogy nagyon de szüleim nem engedik. :(
2019. máj. 29. 16:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Köszöntök azóta is egymásnak, ami jó, sokkal jobb helyzetben vagy mintha egymáshoz se szólnátok azóta. Kezdeményezz megint beszélgetést, például volt-e valami koncerten vagy buliban mostanában vagy hallott-e valami jóról amire tervez menni, esetleg nyárra mik a tervei. Előtte felkészülhetsz, nézz körbe a neten te is hogy mik lesznek és érdekel-e valamelyik, akkor azt fel lehet neki hozni pl. hogy ismeri-e vagy járt-e arra.


A beszélgetés végén hozdd fel hogy van kedve összefutni valamelyik délután? Én inkább valami laza kajálást ajánlok, kis pizza, kebab vagy mindegy, csak tudjatok beszélgetni közben sokat. Mozinál másfél-2 óráig ültök egymás mellett csendben.

2019. máj. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!