Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miert felek randira menni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert felek randira menni?

Figyelt kérdés

Van egy srac, egy suliba jartunk, eddig latasbol ismertem csak de nemreg beszelgetni kezdtunk. Szerintem nagyon jol nez ki, vicces es aranyos es o is a tudtomra adta hogy tetszem neki. El is hivott randira de sajnos tobb problemam is van. A legfobb az, hogy harom honap mulva elkoltozom az orszag masik felebe, es nem akarok belekezdeni egy kapcsolatba amibol aztan tavkapcsolat legyen, de ezt neki is mondtam. Ugyanakkor folyamatosan csak ra gondolok, es tenyleg nagyon tetszik a srac. Aggodom is, mert hiaba vagyok 19, sose volt meg rendes kapcsolatom es meg randizni se hivtak el ezelott es valamiert tiszta gyomorgorcsom van a gondolattol is(de kozben meg pillangok meg minden😂). Van valami lelki defektem hogy ilyen zavarodott vagyok? Ti a helyemben mit csinalnatok? majdnem ot ev van koztunk es kicsit amiatt is megszeppentem, mert valoszinuleg joval tapasztaltabb mint en, rolam meg nem feltetlen tunik fel elsore hogy en meg nem vagyok..

Elore is koszonom! 19/L



2019. jún. 6. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Izgulsz hogy elrontasz valamit, főleg hogy még sosem voltál ahogy írtad is. Nem vagy defektes, teljesen normális hogy ezen pörögsz.


Mi miatt költöztök? Már 19 vagy, nem muszáj menned (már ha családdal történik). Ha a jobb megélhetés miatt kell (keletről nyugatra), akkor meg meglehet beszélni hogy ő is gondolkodott-e ilyesmin, együtt kivenni lakást is lehet aztán. Tegyük fel összejöttök, 3 hónap után miért lenne ez fura. Vagy nézni közelebb munkát feléd, akármi. Nem azt mondom hogy egyszerű a helyzet, csak hogy vannak opciók, ami miatt nem feltétlen kell eldobni egy lehet ígéretes kapcsolatot. Felnőttek vagytok mindketten már.

2019. jún. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En egyetemre megyek oda es a csalad koltozik velem(nem emiatt csak igy alakult), viszont ot meg idekofi a sajat egyeteme szoval ez az egyuttkoltozes nem hiszem hogy mukodne max evek mulva mikor befejezne az egyikunk..:(
2019. jún. 6. 00:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha hetente egyszer tudnátok találkozni még úgy is ha elköltözöl akkor az nem is lenne vészes. Akkor pedig szerintem még lehetne próbálni. És ha annyira egymásba szerettek, a távolság sem fog gondot jelenteni.
2019. jún. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, amit te érzel, azok a hormonok. Meg amit ő érez, azok szintúgy. Igazából ne görcsölj rá a randi szóra, mert nincs értelme. Egyszerűen csak időt töltesz el egy másik emberrel. Ne gondolkodj státuszokban, az élet nem erről szól! Ezen nem lehet semmit elrontani, badarság.
2019. jún. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!