Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez felejtős?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez felejtős?

Figyelt kérdés

Mindenk azt mondja, h tuti több van köztünk a fiú haverommal Elhívtam őt egy mozira, és azt mondta h inkább pasizzak be, h legyen kivel elmennem. Kicsit néztem, h mi van.. ölelget, sok dolgot csinálunk együtt és ugy voltam vele,h utánna járok h van-e valami. Csak azert mert ő futott utánam es most meg pofan vág. Kicsit elegem van ebből. Féltékeny volt egy srácra szinte elzavart hogy ne keressem őt es napokig ignorált személyesen.. ha nincs semmi ne legyen, ha fel magahoz engedni akkor se egem bantson. Ha meg ebben éli ki magat akkor ellenfelérd talált....


L


2019. jún. 6. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Még mindig be van sértődve és féltékeny hisztije van. Gyerek még, csak csapolja az energiád az ilyen ember.
2019. jún. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!