Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány. Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az én esetem kicsit furcsa. Egy boltban dolgozom Budapesten, és valamikor a téli hónapokban megláttam egy nagyon szép, sötétszőke hajú lányt, aki vásárolni volt nálunk.


Pár hete ez a lány nálam fizetett, első alkalommal elkértem a személyi igazolványát, mert alkoholos italt vett. Ugyanez történt meg, amikor második alkalommal is nálam fizetett, de pár napja már tudtam ki Ő, mert azóta sokszor volt bent a boltba, de harmadik alkalommal már nem kértem el tőle a személyi igazolványát, amiért vett egy cidert.


Ennyi alkalom után ki kell mondjam: Beleszerettem egy tini vásárlómba.


Mit tegyek, mit mondjak neki, ha legközelebb nálam fizet, mire hívjam el, vagy mit írjak majd neki?



2019. jún. 12. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a téli hónapok alatt láttad meg ezt a lányt, és most június van, akkor lassan fél éve figyelgeted. Ezalatt, azt mondod, hogy háromszor volt köztetek interakció. Ezeket ha mondjuk egyenletesen osztjuk szét a hónapok között, akkor a helyzet kb. olyan, mintha valakivel két havonta beszéltél volna 2-3 percet, aminek a nagy részét te gondolom a vásárolt áru leolvasgatásával töltötted, ő meg ácsorgott.

Két dologra szeretnék a fenti eszmefuttatással rávilágítani. Az egyik, hogy ennyi beszélgetés után legfeljebb nagyon tetszik neked ez a lány, szerelmes biztosan nem vagy, hisz nem is ismered. A másik, hogy elképzelhető, hogy még csak nem is emlékszik rád ennyi után.

Azt tanácsolom, hogy amennyire a munkád engedi, amikor épp ott vásárol, valamilyen módon próbáld elérni, hogy felfigyeljen rád. Hogy ha legközelebb jön, biztosan eszébe juss. Úgy már lenne esély rá, hogy ha elhívod valahová, akkor igent mond a találkára, mert egyelőre nem azon gondolkodnék, hogy hova hívjam, hanem hogy ha te lennél az ő helyében, akkor miért mondanék igent.

Ha szabad, akkor megkérdeznélek arról, hogy te mennyi idős vagy, illetve a lány mennyi idős, és hogy próbálkoztál-e már valahogyan felkelteni az érdeklődését?

2019. jún. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha a személyin megnézted a nevét, esetleg ráírhatsz. vagy legközelebb mondd a ciderére, hogy neked is ez a kedvenced, vagy kérdezd meg, hogy ünnepel-e :D
2019. jún. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy én nemrég lettem 23, a lány kb 18-19 éves lehet, és sajnos nem próbálkoztam meg semmivel, mert hol nálam fizette ki a cidert, hol másnál
2019. jún. 13. 13:03
 4/4 anonim ***** válasza:
#2es válaszoló vagyok, nem hiszem, hogy változtatna bármin. Ha te is szimpatikus vagy neki, a négy év nem vészes
2019. jún. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!