Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Naggyon sürgős! Hogy ismerjem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naggyon sürgős! Hogy ismerjem meg (lent)?

Figyelt kérdés
Olaszországban vagyok. Holnap megyünkhaza és van egy nagyon szép lány.Csak sokat van az anyjánál.Hogy ismerhetem meg jobban?Esetleg instáját kérjrm el?ja és más nyelven beszél.Kicsit beszari vagyok.

2019. jún. 22. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérj meg valakit aki jól beszél fordítsa le azt a szöveget, amit szeretnél (esetleg fordítva) és ha látod hogy a szülei nincsenek rátapadva, akkor add oda neki a levelet, vagy beszélj vele.

Esetleg ha levelet írsz, akkor megadhatod neki az elérhetőségedet, vagy ha tudod hogy melyik szobában vannak, akkor alul becsúsztathatsz neki egy levelet a lánynak címezve.

2019. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Úgy látszik vannak még fontosabb dolgok, amiket ki kell nálad javítani, ez a "beszari vagyok" elég gáz. Inkább ezen dolgozz, és ha már megoldottad, majd maguktól jönnek a dolgok. :)
2019. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!