Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi miatt friendzoneolto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi miatt friendzoneoltok egy fiút legtöbbször?

Figyelt kérdés
Olyasmi érdekelne hogy be se jött , vagy hogy nem lépett túl sok ideig és kedves volt stb stb...

2019. jún. 25. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nekem altalaban 1-2 beszelgetes utan eldol, hogy erdekel-e annyira a srac, hogy valami legyen koztunk, vagy csak elvezem a tarsasagat es inkabb barat maradnek. Igazabol ez ennel joval osszetettebb..csak nem tudom hogy magyarazzam maskepp:)) De soha nem tettem fiut friend zoneba csak azert mert keson lepett.. 18/L
2019. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
93%

Vagy nem illik hozzám... (pl én magas vagyok, egy töpszli nem az én esetem)


Vagy nem is tetszik...


Vagy én magam sem tudok rá másképp tekinteni, mint egy barátra. Nálam ez a legutolsó szokott lenni. Összehaverkodunk, valamennyire megismerjük egymást, aztán meg jön a vallomás... De addigra már beismerem magamban, hogy ő akkor barát, vagy akkor lehet több is. Nagyjából 98 - és 2%-os arányban van ez nálam... Ami lássuk be a próbálkozónál eléggé rossz. Tulajdonképpen ilyenkor leginkább az átbeszélt közös témák, gesztusok, kinézet számít.


Én ezeket találtam így magamban, remélem segíthettem valamennyit.

2019. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
nem működött a kémia
2019. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Nálam nem is kell egy két beszélgetés

Nekem elég egy amiből meg tudom állapítani

De ha már az elején se kelti fel a figyelmem akkor valószínű a beszélgetés se változtatna rajta

Bár ilyen még nem volt

Olyan volt hogy először érdekelt aztán beszélgettünk és miután egyre többet beszélgettünk annál jobban ábrándultam ki a gyerekből

De egyébként nekem főleg a friendzoneolásaim abból fakadnak hogy mindig osztálytársak meg ilyen iskolatársak találtak meg akkikel meg én személy szerint semmibe se szeretnék belebonyolódni (persze itt is van kivétel csak az más tészta)

Illetve még akkor amikor azt látom a fiún hogy hülyének néz, egyszerre több csajt fűzöget mellettem és minden mindegy alapon amelyik összejön neki az lesz a barátnője

Na és itt megint az első példával tudok előhozakodni, minnél inkább ismertem annál jobban nem érdekelt plusz még fel is bosszantott ezzel szóval egyértelmű volt hogy nem leszek a tedd ki hagy hüljön gyerek barátnője

2019. jún. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem vonzodik szexualisan hozzad az a donto. Olyan nincs h baratja is lehetsz, magyarul jol kijottok, meg tetszel is neki de megse jottok ossze. Nyilvan szinglikre ertem a fentieket.
2019. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

1. Megnézem tetszik-e. Nem tetszik: nem akarok többet

2. Tetszik. Beszélgetünk. Nincs közös érdeklődés: nem akarok többet

3. Van közös téma. Jobban megismerem, nagyon különbözőek vagyunk, nem illünk össze: nem akarok többet

2019. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Nincs meg a külsőségre a vonzalom, vagy van egy-két olyan tulajdonsága, amivel nem tudok azonosulni, és szerintem az egy párkapcsolatnak az alapja.
2019. jún. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!