Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mi (k) az (ok) a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi (k) az (ok) a dolgok amik miatt egy srácot "friendzoneoltok"?

Figyelt kérdés
Magyarul mi az ami miatt ha mondjuk egy srác szerelmet vall nektek, ti megmondjátok neki hogy csak barátként tekintetek rá.

2018. aug. 9. 21:06
 1/5 anonim válasza:
100%
Az, hogy tényleg csak barátként tekintek rá. Van olyan, hogy valaki jó ismerős/barát, de nem tudom társként elképzelni, mert vagy külsőre nem az én típusom vagy a jellemünk nagyon különböző.
2018. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennek ezernyi oka van, de párat mégis megpróbálok elmondani.

Ha más tetszik neki, vagy csak simán olyan társként tekint rád akivel néha vagy sokszor elbeszélget (egy-két dologról vagy bármiről).

A külsőd nem tetszik neki, vagy a belső tulajdonságaid olyanok, hogy csak barátként tud téged kezeleni, stb, stb, stb...

2018. aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a srác nem add jelzéseket és igy elkönyvelődik egyszerü barátnak és a lehetőség kapuja nem hogy bezárul de ki se nyílik
2018. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nagyon röviden leírva: nem felel meg az igényeimnek (vagy külső, vagy belső, vagy mindkettő), és nem vonzódom hozzá!!
2018. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia. :)

Én egyszer azért friendzonoltam a legjobb barátomat, mert féltem a kapcsolattól. Féltem el veszíteni őt és féltem vlmi másként tekinteni rá. Meg is bántam...

2018. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!