Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy fiú, de igazából...

Tetszik egy fiú, de igazából semmit nem tudok róla, a közösségi portálon rátaláltam. De hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy nagyon jól kijönnénk, ugyanis amikor meglátom nagyot dobban a szívem, és úgy érzem, hogy minden nyűgjével együtt eltudnék képzelni vele egy kapcsolatot. Viszont nem tudom, hogyan közelítsek hozzá. Tapasztalatokat várok elsősorban, és olyan tanácsokat, amik segítenek közelebb kerülni álmaim pasijához! Azért sem merek még közeledni, mert félek, hogy nem jönne be neki a nyomuló lány stílus... nem akarom elijeszteni :S előre is köszönöm!
2013. júl. 22. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire ismered akkor büvöld el ugy ahogy szeirnted jolenne neki. :)
2013. júl. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kezdetnek jelöljed be :D
2013. júl. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már bejelöltem és visszaigazolt... de nem ír... a baj az, hogy nem ismerem! Csak a nevét tudom, meg azt, hogy iszonyatosan jóképű és van valami olyan kisugárzása, amit nem tudok megmagyarázni!
2013. júl. 22. 16:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Írj rá. Ő nem tudhatja, hogy egy ismeretlen lány miért jelőlte be. Ha nem szereti a nyomulós lányokat, legalább megpróbáltad. Rosszabb érzés ha meg sem próbálod. Nekem elhiheted. Volt mind2ben részem, de amikor megpróbáltam, legalább megnyugodtam, mert nem volt ott az a mi lett volna ha...

18/F

2013. júl. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg először csak bökd meg! Nekem ugyanígy kezdődött a párommal. Megtetszett a srác, én meg bejelöltem, pedig nem is ismertük egymást. Visszaigazolt. Aztán megböktem, ő pedig visszabökött, és ez így ment egy darabig.. Utána pedig ő írt rám, hogy lenne-e kedvem talizni vele. A második randin összejöttünk, és azóta is együtt vagyunk
2013. júl. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!