Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan irjak rá hogy ha nemet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tele kérdése:

Hogyan irjak rá hogy ha nemet mond se legyen gáz ha látom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A történet a következő. Van egy lány aki tetszik nekem,néha egy buszon utaztunk régen akkor figyeltem fel rá.Aztán nem is láttam fél éve,de valahogy ismerősöm által megtudtam a nevét és gondoltam veszem a bátorságot és bejelölöm fb-on hisz ha lényegében ismeretlenül visszajelöl talán jelenthet valamit.Szóval vissza is jelölt de nem irt meg semmi aminek igazából örülök is. Elvileg szingli facebook szerint :) A kérdésem,hogy milyen szöveggel kéne kideritenem,vagy hogyan kezdjem el a beszélgetést? Annyira rámenősen nem akarok,élőben jobban mennek a dolgok jön magától itt meg megmarad amit irok és igy félek,hogy beéghetek.Olyasmin gondolkoztam,hogy ''Szia.Szimpatikusnak tűnsz,szeretnél-e esetleg ismerkedni?'' De ez meg talán olyan túl átlagos nem? Véleményeket szeretnék.Kicsit az is idegesit,hogy elhúztam az időt hisz amikor visszaigazolt egyből kellett volna ráirnom,most ráirok egy héttel később tuti félősnek fog hinni.


2019. júl. 7. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp valami ürüggyel írj és miután azt kitárgyaltátok kérdezd meg hogy van e kedve folytatni a beszélgetést. Ha nincs akkor megköszönöd a segítséget és további szép estét/napot kívánsz neki. Így fixen nem égsz be+nagyobb eséllyel ír vissza mivel "csak segítséget kérsz".
2019. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont ezen gondolkoztam,nincs ürügy amivel rátudnék írni.
2019. júl. 7. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!