Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Miért van ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Askinggirl1999 kérdése:

Mit tegyek? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Régen tetszett egy srác és én kezdeményeztem, csúnyán visszautasított. Egy jó pár évig nem beszéltünk aztán most rámírt és el kezdtünk beszélgetni és kiderült hogy mostmár akar valamit. És elvileg talizunk is majd. Viszont én nem tudom mit tegyek mert ezelőtt tetszett most hogy viszonozta így már úgyérzem hogy nem fog menni. És parázok a talitól is, nagyon. Már más fiúknál is így volt korábban és ő az első akivel tényleg úgy tűnik sikerülhet. Veletek is volt ilyen?

2019. júl. 17. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi a probléma?

Fiatalok vagytok, gyorsan változtok.

A fiúk később érnek, és ő most ébredt rá, hogy mi a helyzet.

2019. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Itt nem azzal van a baj hogy meggondolta magát, hanem az hogy miután viszonozta ÉN bizonytalanodtam el, és eddig mindenkivel így volt.. és nem értem hogy miért.. mert eddig én is akartam
2019. júl. 17. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert félénk vagy, és fiatal, és még nem szeretnéd, hogy lerohanjon.

De pont ilyen fiatalon lehet lassan ismerkedni, és nem kell elsietni. Együtt fogtok fejlődni, és együtt ismeritek majd meg egymást.

Csak ne siessetek, és figyeljetek oda mindenre.

2019. júl. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bosszú bosszú bosszú bosszú
2019. júl. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!