Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi csináljak? A legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi csináljak? A legjobb barátnőmmel jár.

Figyelt kérdés
Van egy fiú. Nem figyeltem fel rá eddig, de aztán összejött a legjobb barátnőmmel. És folyton velünk lóg, és ahogy kezdtem megismerni szerintem beleszerettem. Nagyon jóba vagyunk, Nekem ó a legjobb barátom s szerintem a lányok közül én is neki. Sokszor írogatunk meg minden. És a barátnőmmel sokszor veszekednek meg nagyon féltékeny szokott lenni, és akkor a fiú mindig velem beszéli meg. És tavaly nagyon sok mindent kérdezgetett hogy milyen fiúk jönnek be, meg ezt szeretem-e egy fiún stb. És nem rég is kérdezgetett ilyeneket, és én nagyon szeretem őt, de 1-2x már kérdezgette hogy ki tetszik és rögtön az volt az 1. tippje hogy ő. Most rájött volna? Mert én mindig letagadtam , sőt még azt is kitaláltam hogy bekamuzzom nekik hogy más tetszik , de nem mondom el csak mindig róla beszélek, meg felirom a kezdőbetüjét a kezem stb. És nem tudom mit csináljak mert a barátnőm elég bunkó vele, és nagyon rendes a srác és nem ezt érdemli. Segitsetek légyszi!

2019. júl. 24. 13:10
 1/10 anonim válasza:
83%
Én nem járnék a barátnőm fiújával SOHA! Még ha szakítottak is vagy valami, akkor se. És nem mutatnám ennyire ki az érzelmeimet mint te. Te fogsz rosszul járni
2019. júl. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :) De hogy érted hogy nem mutatnád ki ennyire az érzelmeid?
2019. júl. 24. 13:17
 3/10 anonim válasza:
100%

Úgy érthette az egyes válaszoló, hogy nem biztos, hogy a nevének kezdőbetűjét rá kellene firkálnod a kezedre. Vagy, hogy mikor megkérdezi, hogy ki tetszik, azt kellene válaszolnod, hogy semmi köze hozzá.

A fiúknak nem jönnek be azok a lányok, akik feltűnően sóvárognak utánuk.

El kellene kezdened kéretned magad!

Én a helyedben elmondanám a barátnődnek, hogy mi a szitu. Jártam már a te cipődben, és végül nagyon megbátam, hogy nem léptem.

Vagy egyszerűen felejtsd el!

2019. júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon rendes a srác. A barátnőd háta mögött kezdeget veled. Erre rámehet a barátságod, és ha veled jönne össze ugyan ezt csinálná a hátad mögött veled.
2019. júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért nincsennek barátnőim :D
2019. júl. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyomulj rá azt max ürít beled párszor.
2019. júl. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
1es és 3as akkor én fogalmaztam rosszul bocsi. Egy másik osztálytársam kezdőbetűjét írtam föl a kezemre,(akinek nyilván nem tetszek) hogy nehogy kiderüljön hogy tetszik nekem. És 4es, nem kavart velem amikor tavaly kérdezgetett még nem voltak együtt. Idén pedig nem igazán látom rá a szándékát.
2019. júl. 24. 17:25
 8/10 A kérdező kommentje:
És azt elfelejtettem hogy köszönöm a gyors és hasznos válaszokat!:) Jöhetnek még!!
2019. júl. 24. 17:26
 9/10 anonim válasza:

Ha jól értem, a kifejtés szerint a srác a legjobb barátod. A kérdésben viszont azt írtad, hogy a lány a legjobb barátnőd. Ez így elég faramuci helyzet, én gyorsan kilépnék innen. Voltam már 'legjobb barátból szerelmes" helyzetben, ha kiderül, hogy az egyik így érez, a másik viszont nem, az nagyon kényelmetlen tud lenni.

De te szeretnéd őt, és csak szenvedni fogsz egy ilyen se veled-se nélküled barátságban/kapcsolatban. Tisztázzátok a dolgot sztem, ha igent mond, akkor a barátnődet elveszíted, őt viszont megkapod. Ha nemet mond, akkor meg tudod, h nincs értelme teperni, talán könnyebb őt elengedni. Így is necces a helyzet, ha szerencsétek van, túl tudtok lépni rajta, ha nem, akkor vége mindkettejükkel a barátságodnak.

2019. júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen így gondoltam :/ Köszi a választ!
2019. júl. 24. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!