Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sos! Hogyan javítsam ki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos! Hogyan javítsam ki a hibáimat+ elérjem hogy elhívjon valahová a kiszemeltem? (Többi lent, fontos mert holnap találkozunk utoljára) {Lány vagyok}

Figyelt kérdés
Szóóval.. van egy fiú, aki nagyon aranyos és szimpatikus, de minden nap pár percet beszélgettünk. Ez ma is megtörtént, és a buliról beszélgettünk, én meg elkezdtem utalgatni a piálásra egy kódnévvel, egy olyan mondatban, hogy az első *kódnév*em mikor történt meg. Valszeg a srác félreértette, és mondjuk szexet gondolt bele, és én erre csak utána eszméltem rá, nagyon pánikolok. (Szerencsétlen vagyok, tudom...) Hogyan tudnám rendbe hozni ezt a hibámat? A másik meg, hogy mivel holnap látom utoljára, szeretném ha elkérné a számom vagy valami, mert én túl félős vagyok hogy megtegyem. Hogyan tudnék utalgatni neki erre, mit kéne csinálnom? Kérlek segítsetek, kicsit kétségbe vagyok esve...

2019. júl. 24. 21:44
 1/3 anonim válasza:
100%

Szerintem simán felhozhatod úgy hogy


"Emlékszel mikor at mondtam hogy ekkor meg ekkor történt az első *kódnév*em? Utólag jutott csak eszembe hogy félreérthető volt, piálásra gondoltam, nem másra:)"


Ha szeretnél a sráctól valamit, akkor nem gond szerintem ha közvetlen vagy;)

A telefonszámosat pedig, szerintem elég noszogatás, ha megkérdezed, hogy fogtok e még találkozni valamikor/beszéltek e még majd ezutánis?

Ha erre nem lép, akkor semmire;)

2019. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyesnek igaza van,majd írd meg h mi lett!Amugy ne félj elkérni te a teloszámát,nem ciki!Meg utoljára látod,veszteni valód nincs!!!
2019. júl. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én más véleményen vagyok, azt a poént már engedd el, ha magyarázod csak rosszabb lesz. Úgyis azt gondol bele amit akar. De egyébként nem egy gáz dolog, nem hiszem hogy érdemes rugóznod rajta. Szerintem neki csak annyi maradt meg ebből, hogy vicceltél valamivel és ez jó, mert érződik hogy jól érzed magad vele. Ha nagyon kattogsz ezen, akkor egy stílusos megoldás lehet szerintem az, hogy egy másik alkalommal is poénkodsz ezzel a kódnévvel és hozzáteszed neki, hogy tudod, a piálás. Elég egyértelmű így, hogy akkor is úgy gondoltad.


Az meg hogy elhívjon, hát azt nem nagyon tudod kisajtolni a másikból. Szóval csak simán dobd fel hogy pl. ismeri-e x helyet, mennyire bírja? Vagy hova szokott járni? És megmondod, hogyha van kedve, akkor elnézhetnétek együtt oda, aztán vagy lesz kedve hozzá, vagy nem.

2019. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!