Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki tetszik de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12asd123456789 kérdése:

Van egy lány aki tetszik de nem nagyon ismerjük egymást. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik de nem ismerjük egymást, pár hete már beszéltünk pár szót, de a beszélgetésnek vége lett.

Nem tudom hogy hogyan kezdjek el újra beszélgetni vele.



2019. júl. 26. 01:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj!Részletesebb infók kellenének.Milyen környezetben beszéltetek először?Milyen gyakran látod?Ha rendszeresen látod akkor simán odamehetsz hozzá bármikor.Egy helyen dolgoztok akkor munkával kapcsolatos témával/kérdésekkel keresd fel,majd térj át más témákra.Ha egy suliba jártok akkor tök könnyű témát találni.Menj oda,és hozd fel a legutóbbi dolgot amiről beszélgettetek. Ha ritkán látod akkor pedig jelöld be fb-n,utána meg írj rá.A legtöbb embernek kényelmesebb messengeren keresztül beszélni,mint élőben.Egyébként ha érdekel akkor priviben írhatok részletesebben.
2019. júl. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elég ritkán látom.

Nem egy suliba járunk :(

Az fb-s dolog már megvolt.

Messengeres beszélgetés maradt félbe, kérdeztem tőle dolgokat de abbamaradt.És most nem tudom hogy írjak rá megint.

2019. júl. 26. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát,szerintem,ha nem akarsz nagyon egyből a tárgyra térni akkor írj rá,hogy 'hello,rég beszéltünk,mi hír felőled?/Mi újság?'.Kérdezz rá utána miket csinál mostanában abból meg jön a téma magától.Vagy kérdezz rá,hogy ismeri e ezt a filmet/azt a sorozatot stb. Igazából így távolból elég nehéz tanácsot adni,magadnak kell tudnod ,hogy mit írhatsz neki és mit nem.Illetve,hogy mennyire nyitott/mennyire társasági ez a lány. De így hosszabb idő után szerintem ez egy elég jó beszélgetésindító.Ha szimpatikus vagy neki nem lesz baj.Ez rajta múlik.Nálam is volt olyan,hogy így írtam rá egy csajra,és utána 2 órán keresztül beszélgettünk,majd találkoztunk is pár nap után.Másnál meg abba maradt annyival,hogy :Szia!Nem sok,megvagyok.Változó.


Ha céltudatos akarsz lenni akkor hívd el őt egyből.

2019. júl. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :)
2019. júl. 27. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!