Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki tetszik és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik és szerintem ő neki is tetszik csak nemvagyok benne biztos. Szerintetek? Többi lent

Figyelt kérdés
3 éve ismerjük egymást (Tesóm barátnője) múltkor itt volt és legtöbb idejig a szobámban volt. Zenét hallgattunk az új hangfalamon éppen írtam be a zenét a telefonomba és mögém jött és a vállamra könyökölt. Meg egy csomószor nézezz és mosolygott rám! Szerintetek tetszek neki?

#lány #tetszik #bejön #könyökólt #tesóm baránője
2019. jún. 30. 14:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Húgom baránője
2019. jún. 30. 14:53
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát próbálj vele többet lenni egy légtérben :D


ha sokat nevet a poénjaidon vagy épp mindig mosolygva néz rád, meg nagyon nyitott feléd minden téren, akkor ja több mint valószínű,hogy bejössz neki =D

2019. jún. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Velem ugyanez volt, legjobb barátom full úgy viselkedett mintha tetszenék neki... és nem csak én gondoltam ezt, mindenki mondogatta

Aztán beleszerettem, tudta akkor is mikor még nem mondtam ki

Reméltem hogy viszonozza, de... :’) így jártam

Sok sikert, lehet neked összejön!

2019. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!