Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Belé vagy a "szerelembe"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belé vagy a "szerelembe" vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Csak irasban beszeltunk, elhitette velem, hogy szeret, pedig en mondtam neki, hogy olyan emberbe nem lehetünk szerelmesek, akit még nem láttunk, de ő ezt figyelembe se vette és minden folytatódott ugyanúgy, mintha "együtt lennénk". Most pedig dobott, "szakitottunk" (ez azert nem nevezhető annak, mert nem jártunk), de nekem ez mégis nagyon rosszul esik, mert érzelmileg mostanában kezdtem csak igazán kötődni hozzá. Hiányik. Lehet gyerekesnek tunik ez, de engem mégis bánt. 17-18 évesek vagyunk.

2019. júl. 26. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Belé semmiképp.
2019. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Az érzés tetszett,nem pedig ő!Nem érdemel meg téged,és nem érdemli meg,h sírj utána!Kitartást,és kívánok neked minden jót!:)


L

2019. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kedves vagy:)
2019. júl. 26. 22:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, ez ismerős. Én is sokáig beszéltem egy fiúval, aki valamiért nagyon kedvelt engem, és végig baromi kedves volt velem írásban, de én nem szerettem őt, csak próbáltam magammal elhitetni, mert jól esett, hogy valaki megbecsül, és ennyi figyelmet szentel rám. Tudom, hogy csúnya dolog volt tőlem, de nagyon sok ideig nem voltam tisztában azzal, hogy mire is van szükségem. Azóta rájöttem, és már egy ideje nem beszélek vele. Szerintem te is csak azt szereted benne, hogy imád téged (legalábbis ezt állítja), bár nem ismerlek titeket, szóval nem tudhatom biztosra. Azért remélem, hogy jobban leszel majd. :)
2019. júl. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, pontosan ez történt köztünk is. Ő is vágyott a szeretre, én is és úgymond pont "kapóra jöttünk egymásnak" Nagyon elhittük...:))

Köszi a válaszokat amúgy, mostmár tisztábban látom a dolgokat!:)

2019. júl. 27. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!