Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiu aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki nagyon tetszik de nem tudom hogy én tetszem e neki?

Figyelt kérdés
Még ugy igazán soha nem beszéltem vele csak anyit hogy szia de rám szokot mosolyogni én vissza mosolygok és folyton engem néz de nem merek oda menni mert folyton a haverjaival van plussz még félek hogy mi lesz a reakcioja (értelmes válaszokat kérek )
2019. júl. 30. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Figyelj mi a legrosszabb eshetőség? Odamész hozzás rámosolygosz és mondjuk azt mondod édes vagy valami hasonló, legrosszabb esetben azt mondja aranyos lány vagy de sajnos nem tetszel ( ha nem egy súttyó paraszt😂) de egyszer élünk.... 😏
2019. júl. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy folyamatosan ott van mellete a legjobb haverja és amugy a legjobb haverja nagyon szemét de ki tetszik ö kedves
2019. júl. 31. 00:52
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk hagyj a szekrényében egy üzenetet vagy a táskájában vagy valahol a segítsége van szükséged ( DE CSAK AZ ÖVÉRE) és írd meg neki hol találkozzatok, ennyi
2019. júl. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!