Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a fiu Aki nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a fiu Aki nekem tetszik és lehet hogy neki és tetszem találkozót beszéltem meg vele viszont nem jelent meg a találkozáskor?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet az hogy a fiút Személyesen még nem ismerem mert nem beszéltünk.Viszont Facebookon bejelöltem és ott Pár hónappal ezelőtt kezdtünk el beszélgetni aztán egy ideig nem adott magáról életjelet majd újra felkeresett és beszélgettünk . Ezután megkérdezte hogy lenne e kedvem vele valamikor találkozni és én meg mondtam neki hogy mikor viszont a nap mikor megbeszéltük a találkozót annál a helynél én ott voltam időben de ő nem jelent meg és nem értem hogy miért nem jött el ha megbeszéltük vagy mi történhetett Hiszen ő is benne volt ő kérdezte meg legelőször hogy akarok e vele találkozni és mégis ő nem jelent meg Pedig szerintem én is bejövök neki? mi oka volt annak hogy nem jött el? Csak játszott velem át akart verni De hisz annyira kedves volt mikor beszélgettünk és nem lenne rá oka hiszen mindig kedves voltam vele sose mondtam neki semmi rosszat Miért csinálta ezt?

2019. jún. 28. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:

kérdezz rá Facebookon ott, ahol szoktatok beszélgetni.

Lehet áramkimaradás volt a fejében, de szerintem ha olyannyira bejössz neki fix. hogy nem felejt el egy ilyesfajta találkozót.

2019. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, egy kamu fb profillal beszéltél, sajnos. Rengeteg van.
2019. jún. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként a fiúval egy suliba járunk és nagyon sokszor látom de még nem beszeltem vele
2019. jún. 28. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!