Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lányom (16/l) valószínűleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányom (16/l) valószínűleg belezúgott John Malkovichba, állandóan róla beszél. Mit tegyek, hogy leszokjon erről?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám leállítani ezt? Tegnap még egy másfél méteres posztert is hazahozott. Segítsetek. Gyors, és pontos válaszokat kérek, főleg ha valakinek van ilyesmi tapasztalata
2019. júl. 31. 19:41
1 2
 1/16 anonim válasza:
98%
Miért akarod elvenni a lányodtól az egyébként teljesen normális kamaszkori rajongást?
2019. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod leállítani. Még egy anyuka akinek fingja sincs a tinikről illetve a netről.
2019. júl. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad majd elmulik
2019. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
94%
Ilyeneknek vannak gyerekei.
2019. júl. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
telyesen normális.
2019. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 EagleHUN válasza:
100%

Ha erőlteted a tiltást akkor rontasz a helyzeten.

Hagyd had járja a saját útját és majd elmúlik magától.

2019. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Tehát az iskolás lányod elszökött motorral egy drogos kőrözött bűnöző négerrel Afrikába, és nem tudsz róla semmit. Ja nem, csak kitett egy posztert. Akkor túléled, nem kell tenni semmit.
2019. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Sajnálom a lányodat hogy el akarod tőle venni a rajongása tárgyát. Ha nem érted meg őt, te valószínűleg sose voltál igazi kamasz :/ vagy csak nagyon fos volt vagy nem tudom, nem is értem hogy nem érted hogy ez csak rajongás. Majd elmúlik.

17/L

(Jaa, nem minden tini hülye, meglepő, mi?)

2019. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne tudd meg, hogy én tiniként mennyi híres emberért rajongtam, szinte minden héten más került az asztalra. Ebben a korban ez teljesen normális, bár nekem kicsit gyanús ez a kérdés. Valami azt súgja, hogy te vagy az a 16 éves lány, akiről szó van. :D Egyébként ha ez megnyugtat, akkor én Adolf Hitlert is bálványoztam egy időben, ami sok ember szerint beteg, dehát ez van.
2019. júl. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem érzed gáznak, hogy a saját lányod "problémájához" (Egyébként ez teljesen normális abban a korban), vadidegenek segítségét kéred, nem érzed úgy, hogy elbuktál szülőként?
2019. aug. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!