Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért hazudnak állandóan a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak állandóan a fiúk, miért játszanak a lányok érzéseikkel? Mire jó ez nekik?

Figyelt kérdés
Sziasztok, segítsen lécci valaki hogy mért teszik ezt a fiúk. Mire jó ez nekik? Elhítetik hogy így meg úgy teccel neki, te bedölsz ennek, magába bolondít, és utána meg olyanokat mond másnak hogy én neki csak arra kellenék, és hogy másért meg össze se jött volna velem.
2019. ápr. 18. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
fiúként válaszolok, hogy hálisten nem ilyen sötét a helyzet. sajnos az van, hogy a fiúk világában az érzelmek "cikik". ezért az ember arra van sokszor szorulva, hogy a haveroknak azt mondja, hogy áhh csak megdunig akarom, egy patront belé eresztek aztán kidobom stb. ezeket vagy felvágásból mondják csak vagy pedig nem merik elmondani, hogy szerelmesek a lányba mert félnek, hogy ezt gáznak tartana a környeztük. sajnos a tizenéves kamasz fiúk körében ez van... ellenben a jó hír, hogy nagyon ritka, hogy ezt a srác valóban komolyan gondolja! általában csak menőzni akar vagy szégyelli az érzéseit.
2019. ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért hülyítik a lányok a fiúkat, miért játszanak velük? Mire jó ez nekik???

1:1 embere válogatja

2019. ápr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Attól, mert te szerencsétlenül választasz, még nem kéne általánosítanod.
2019. ápr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

soha nem játszottam a lányok érzéseivel.

Az hogy te egy kis p..csöt választasz a te hibad.

2019. ápr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Ez azért van, mert naív vagy, könnyű vérűnek látszol, esetleg van egy szép híred már. Sok fiút csak a farka irányítja és eléggé tudják tenni a szépet.

Engem pl az érdekelne, hogy pl én ismerek egy srácot és tudom, hogy ilyen, meg hogy rengeteg csaja van. Én jóba vagyok egy lánny és baráti alapon szólok neki, hogy ezzel a sráccal ne kezdjen, mert én ismerem és tudom milyen. De jön az, hogy vele más lesz és nem is olyan, de miután megdugja és otthagyja akkor meg jön sírni. Hogy ez miért van??

Ha te is olyan pöchökkel ismerkedsz, akik ezek a tipikus "vagány", "macsó" kölykök az olyantól mit vársz?? Ők ennyit tudnak. Nem értenek máshoz, ők csak dugnak és kész. Nem fognak ágyba reggelit vinni neked. Nem fognak gondoskodni rólad, ha beteg vagy. Nem fognak meghallgatni (érdeklődve), ha valami bajod van és semmi egyéb. Nekik csak, mint egy kiegészítő kellék kell a lány. Semmi nem számít csak a külső. Nem életük szerelme leszel csupán egy strigula, egy csepp a tengerben...

Vannak rendes srácok is, akik nem papucsok, de törődők. Nekem is, ha van barátnőm ő a mindenem, mindent megteszek a kedvükért. Persze tudják hol a határ, ha mégse akkor jelzem. Soha nem csaltam meg senkit és nem is fogok. Rengeteg ilyen pasi van még, de mi nem kellünk senkinek. Csak azok akik minnél márkásabb ruhába járnak, divatosan öltöznek, még akkor is, ha a szülők nem esznek otthon, mert arra már nem tellik. De az ilyenek kellenek a csajoknak, aztán meg megy a sírás, hogy megcsalt, kihasznált, csak arra kellettem, miért nem szer....


Szerintem erősen gondolkozz el és értékeld át az életed....

2019. ápr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló nettó baromságot írt. Akinek olyan primitív és alpári a baráti köre, hogy elítéli ha egy lány iránt többet érez egy haverja, mint szimpla testi vonzalom és vágy, az valószínűleg valami visszamaradott lehet. Érdekes mód, én tudok beszélni a barátaimmal olyan témákról, amikbe szorulnak érzelmek. Sőt, rengetegszer kérünk egymástól tanácsot, de nyilván mi vagyunk a nyál gépek, hiszen "a férfi" egy szimpla szex robot, érzések és gyengédség nélkül.


Amúgy meg vagy te nyúltál nagyon mellé a srácokkal kapcsolatban, vagy szimplán a kisugárzásod, személyiséged miatt viselkednek így veled. Nem szeretnék előítéletes lenni, hiszen nem ismerlek, de ha kicsit magadba nézel és magadra talán feltűnik ez-az, amivel magadhoz vonzod az ilyen s***fejeket.

2019. ápr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Veled mi a sztori pontosan? Szerelmes vagy bele de nem jottel ossze vele vagy mi?
2019. ápr. 19. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A lányok egy része is ezt csinálja.

Nagyon nem jó tulajdonság sem egy fiú sem egy lány részéről sem.

2019. ápr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!