Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lányom (16/l) valószínűleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányom (16/l) valószínűleg belezúgott John Malkovichba, állandóan róla beszél. Mit tegyek, hogy leszokjon erről?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám leállítani ezt? Tegnap még egy másfél méteres posztert is hazahozott. Segítsetek. Gyors, és pontos válaszokat kérek, főleg ha valakinek van ilyesmi tapasztalata
2019. júl. 31. 19:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Sima tinirajongás, mindenki átmegy ezen, tiltani nincs értelme. Kivéve ha meg akarod utáltatni magad vele. Akkor hajrá.
2019. aug. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
Ne hagyd hogy nézze a Pokerarcokat(Rounders). Abban Malkovich zsenialis.. Tuti arra maszturbal.
2019. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
#12 Ez jó volt😂😂😂😂
2019. aug. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ne akard megtudni én kibe voltam ,,valószínűleg belezúgva'' annyi idősen... A háttérképem volt, olyan kulcstartót csináltam, min rajta volt... Idővel elmúlik. Persze nem napok, hetek alatt, egy év kb, lehet persze kevesebb, de több is.
2019. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele foglalkozni! Rajongjon, szeresse! Majd lesz még nagyobb "baj" is a családban, amikor a két utcára lakó srácba fog beleszeretni. Erich Fromm valahogy úgy írta, hogy egy anyának az a legnehezebb feladata, hogy elviselje, ahogy a lánya felnő, és egyre függetlenebb tőle. Ez ugyanakkor gyönyörű is. De, nem könnyű! Vagy nem mindenkinek könnyű.
2020. jún. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Fangörcse van ez a legjobb szó erre szerintem. Majd elmúlik nem kell leszoktatni erről, ez normális :)
2020. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!