Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az gáz ha beleszerettem a 2....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha beleszerettem a 2. Unokatestvérembe?

Figyelt kérdés
Rengeteget találkozunk, viszont ez nincs rendjén, mert családtag. Nagyon bírjuk egymást, próbáltam elfelejteni, de nem tudom. Mit tegyek?
2019. júl. 31. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem gáz ha Alabamában laktok
2019. júl. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

A másodunokatestvér a nem annyira közeli...

De még így is vérfertőzés...

Bár ha Ádám és Éva népesítette be a Földet,akkor mindenki vérfertőzést követ el...

2019. júl. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Párnahuzat ***** válasza:
10%
igen az
2019. júl. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
Gáz igen..
2019. júl. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg másodunokatestvér esetén már ugyanannyi az esélye a különböző komplikációknak, mintha egy lakóhelyedhez közelivel ismerkednél, mert 5-10 km-es körzetbe kb. mindenki a rokonod. Egyébként jogilag is szabad, mindig is szabad volt. Egy ideig az 1. unokatestvérrel tiltva volt, de mára az is engedélyezett (sajnos).
2019. aug. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megrántod és szevasz. Védekezz és nem lesz baj.
2019. aug. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az iránta való szerelemhez hasonló vonzódásodat átkonvertálni amolyan legközelebbi baráttá, akivel mindent megbeszélsz, együtt lógsz, de azért nem lógatod be neki.
2019. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!