Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én miért nem tudom soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem tudom soha vissza szerezni az exemet?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy soha sem kezdené újra velem az egyik exemse, akárhányszor próbálkozok? (Ezt most úgy értem, hogy szakítás után, nem keverve mint egy ferde este után a piát)

Mindig azt mondja mindenki, hogy így szeret úgy szeret, de nemtudná újra kezdeni velem. Tényleg ennyire könnyen felejthető, és pótolható lennék mindenki számára? Ilyen szánalmas vagyok?


Egyáltalán, hogyan tudnám felejteni az exemet? Az előzőt 2 év alatt sikerült elfelejtenem pedig nem voltunk együtt sokáig :)

Viszont most tényleg úgy érzem, hogy belehalok. Nem akarom elveszíteni őt, de ő ezt már lezárta. Hogyan felejtsem el? Mit tegyek? Megöl a fájdalom. Kérlek adjatok tanácsot.


2019. aug. 5. 21:21
 1/8 Csicuki ***** válasza:
85%
Azért nem kezdenék újra mert valami miatt ide jutottatok. És nem szeretné újra végig játszani ezt.
2019. aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De megígértem neki, hogy változtatok a dolgokon. És úgy vettem észre, hogy vevő is volt a témára, csak kért egy párnap gondolkozási időt.

Gondolom azalatt az időalatt az okádék dagadt barátnője telebeszélte a fejét :))

2019. aug. 5. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Mert ex. Vége van.
2019. aug. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

A 'soha' kicsit félrevezető. Már több exednél is próbálkoztál újra? Mert ha igen, akkor az több mint aggasztó. Minek memtetek szét, ha utána mégis kéne?

Ha csak elírás, és egy emberről van szó, elnézést kérek. Ez esetben nehéz a válasz, tudni kéne, hogy miért történt a szakítás. Információ hiányában csak annyit tudok mondani, hogy ha nem volt valamilyen "végzetes" ok (ami miatt nem tudnátok egymás mellett létezni, így értelmetlen lenne még egyszer megpróbálni), add tudtára, hogy mennyire fontos neked, és - bár próbáltál túllépni a szakításon (ez fontos, hogy ne tartson mániás őrültnek) - nem tudod mással elképzelni az életed.

De hidd el, nem érdemes senki után futni. A fájdalom csak időleges, most még erős, de később úgyis jön majd más... te tudod.

2019. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Csicuki ***** válasza:
82%
Ez nem a barátnőjén múlik szerintem, a végső döntést ő fogja meghozni. Oka van annak, hogy szétmentetek és oka van annak, hogy nem akarta újra kezdeni. Mindegy mit ígérsz, az értékelés után lehet több szólt így is ellene mint mellette.
2019. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 *mentetek, elnézést kérek
2019. aug. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

És miért szakítás után gondolkodsz el azon, hogy valamit másképpen kellett volna csinálnod? Mért nem a kapcsolat közben, amikor még rendbehozható, megbeszélhető a dolog?

Egy összeveszés után csak úgy nem szoktak szakítani a párok. De akkor már igen, ha mindig ugyanarról van a vita, és nem juttok előre abban a bizonyos dologban, és erre ráun a másik, mert tudja, hogy rövid időn belül úgyis ugyanoda lyukadtok ki.

Márpedig így senki sem akarja újrakezdeni, mert tudja, hogy a vége ugyanez lesz. Valószínűleg már párszor ígérgetted, hogy változtatsz, aztán semmi nem lett belőle.

Ha már a másik lezárta, csinálhatsz bármit, nem akar úgysem. Ezért ex, ezért lett vége, ezért múltidő.

Kétszer senki sem szeret ugyanabba a pocsolyába lépni.

2019. aug. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Talán igazad van, lehet egy pocsolya vagyok, csak az a gond már nem hinném, hogy mégegy ember belelép a pocsolyába, mert kiszárította a Nap.

Köszönöm mindenkinek a választ.

2019. aug. 5. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!