Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítségre lenne szügségem 9...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségre lenne szügségem 9 hónapja beszélek egy külföldi sráccal interneten. Találkozni szeretnénk sajnos ő nem tud bejönni az országba ezért azt beszéltük meg, hogy én mennék. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2019. aug. 6. 13:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hova valósi? Beszél magyarul?
2019. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Klau97hun ***** válasza:
100%
Mi az hogy nem tud bejönni?🙄 kivan tiltva szervkereskedelem gyanúja miatt?🤣
2019. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Én voltam ilyen helyzetben, nálunk alap volt, hogy ő jön először - épphogy 18 éves voltam, és még nem volt saját autóm, se keresetem, így nagyon nehéz lett volna nekem megoldani az utazást. Ha te idősebb vagy és van rá pénzed, miért ne mennél? Bár függ ez attól, hogy melyik országról van szó - Ausztriába most, 25 éves fejjel már simán elmennék, ellenben Törökországba nem, mert a nyelvet se beszélem.
2019. aug. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Melyik országról van szó?
2019. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Arab 😏
2019. aug. 6. 14:13
 6/16 anonim válasza:
80%
Eszedbe se jusson kimenni! Abban a kultúrában semmit nem ér egy nő. Most előadja a neten, hogy te vagy az európai hercegnője, utána meg koppansz, mert nem egy leányálomban lesz részed... Itthon kell találni...
2019. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Arab kultúrában semmi értéke nincs egy lánynak, ha kimész nagy veszélybe kerülhetsz!
2019. aug. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Először is nincs olyan ország, hogy arab. Másodszor a legtöbb országból simán idejöhet turistaként.
2019. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Van némi ellenszenvem az arabokkal szemben, hogy őszinte legyek.

Ő miért nem tud idejönni? Akar-e egyáltalán?

Én nem mennék ki.


18/L

2019. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
41%
Ha rám hallgatsz ne. Az arabok rendkívül agresszívek és olyan nincs hogy nem jöhet ide.
2019. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!