Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk. Ti mikor, hogyan mutatjá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Ti mikor, hogyan mutatjátok ki ha szerelmesek vagytok/tetszik nektek egy lányba/lány?

Figyelt kérdés
2019. jún. 1. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Sehogy.
2019. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem nagyon küldök jeleket , sőt inkább az ellentéte.Úgy elmék melette mintha nem is tudnám hogy ott van.Beérem vele hogy bejelölöm instán.Abból meg úgyse tudja főleg ha soha nem beszéltünk.
2019. jún. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki máshogy mutatja ki. Párom például úgy mutatta ki, hogy érdeklődött, nem csak felszínes témákról beszélgettünk, hanem komolyabbakról is (pl: mi az, ami nem hiányozhat a párunkból, milyen elképzeléseink vannak stb), nem hagyott ki egy alkalmat se, hogy bókoljon ;) , néhaküldött aranyos üzeneteket, minthogy: "Görgettem a Facebookot, megláttam ezt a cuki macit és te jutottál eszembe <3 "
2019. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát az osztályból tetszik nekem egy lány de nem merem kimutatni. Inkább nem beszélek vele :(
2019. jún. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szedjétek már össze magatokat fiúk
2019. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálom apróságokkal jobbá,színesebbè tenni a hètköznapjait,illetve próbálom megvèdeni mindentől.
2019. jún. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
5-ös nem.
2019. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!