Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akartatok már olyan fiúval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akartatok már olyan fiúval lenni, akitől a szüleitek valószínűleg eltiltanának?

Figyelt kérdés
2019. aug. 10. 09:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Aki igen, mesélne pár mondatot róla?
2019. aug. 10. 09:29
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Én barátkoztam olyanokkal, akikkel nem akaták. Az egyikből 10 éves barátság lett, bár sajnos már annak is vége, mert ellenem fordult. A szerelem is olyan, hogy bárkivel kialakulhat.
2019. aug. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,köztünk a távolság miatt nem igazán volt kedvelt ez a kapcsolat.De miután látták,hogy a távolság ellenére is jól működünk már nem ellenezték.
2019. aug. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Klau97hun ***** válasza:
100%
Igen. És végül tettem a szüleim véleményére, ami életem legjobb döntése volt. Eleinte sok volt a konfliktus de bele törődtek
2019. aug. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Csicuki ***** válasza:
100%
Az én szüleim nem igazán tiltottak senkitől és semmitől én választom a saját kapcsolataim barátaim és néha mellé nyúltam de ez benne van a pakliban.
2019. aug. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4. És téged miért tiltottak volna?
2019. aug. 10. 14:42
 7/8 Klau97hun ***** válasza:
A sok negatív vélemény miatt ami elterjedt a városba róla, ami a valóságot meg se közelítette
2019. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Egyszer majdnem összejöttem egy afroamerikai származású fiúval, de amint a szüleim megtudták, eltiltottak tőle. Pedig sok közös volt bennünk, jól kijöttünk egymással. Mivel nem akartam kitenni őt a a szüleim értelmetlen fröcsögésének, inkább elengedtem őt. A mai napig bánom és haragszom a szüleimre, mert nem tudom felfogni, miért számít ennyire a bőrszín.
2019. aug. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!