Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljunk ha nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk ha nagyon szerelmesek vagyunk egymásba?

Figyelt kérdés

A barátommal jár a lány és belém szerelmes de énis belé mindig érzünk valamit ha megfogjuk egymás kezét persze ha nincs ott a barátja de a barátja meg szereti

Mit csináljunk?


2019. aug. 11. 00:53
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk megmondhatná neki, hogy nem belé szerelmes? Aztán szakítani? Például az egy elég értelmes ötlet.


Te meg készülj fel arra, hogy a barátod többé nem a barátod. Amúgy nem is tudom hogy képzeled hogy így nevezed azok után, amit a háta mögött csináltál.

2019. aug. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
75%
Hulye😂😂😂
2019. aug. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha ilyet meresz csinálni a barátod háta mögött akkor te nem is vagy a barátja. Egy lány miatt nem szabad a barátságot romba dönteni. De akkor ez nem is egy igazi barátság. Csak haver.
2019. aug. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
71%
Vágjátok szendvicsbe a leányzót!
2019. aug. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. Vagy a barátodat választod,és békén hagyjátok egymást.

2. Vagy meg mered kockáztatni,hogy a barátoddal való barátságod megszűnik,úgy ahogy van (sőt,ellenségek is lehettek),a lány szakít a barátjával/barátoddal,és ti ősszejöttök.


Válassz! Vagy a lány,vagy a barátod.

2019. aug. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem dugjatok.
2019. aug. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy volt merszed?

Nevetel!?

2019. aug. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A csaj szakítson, és menjen hozzád, válasszon téged.Annak nincs értelme ha a haveroddal van de téged szeret így eleve átverés az egész. Legjobb az ha mielőbb lép. Te meg számolj azzal hogy a barátságodnak vége lesz mert az lesz, és szerintem ha nagyon felszarvazzátok megfog téged verni hirtelen felindulásból ami jogos verés lesz. De ha nem akkor előbb utóbb meg is bosszulhatja. Szóval így gondold át. Szerintem egy barátságot kár lenne ezért eldobni a lány nem biztos hogy örökké veled lesz.
2019. aug. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!