Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi az igazság?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az igazság? Bejövök neki vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel alsóban jártam egy osztályba. Nekem nagyon tetszik és beszélgettem is vele de nem sokat. Most hogy felkerültünk felsőben nem láttuk egymást (nem járunk) de amikor teljesen véletlen összefutottunk akkor mindig integetett és mosolygott.

Amikor anyukámmal találkoztak (véletlen) akkor mindig mondta az anyukája hogy üdvözölnek, meg hogy sajnálják hogy nem mentem át a kisgimibe. De egyszer azt mondta az anyukája anyukámnak hogy puszilnak. Most már régóta nem láttuk egymást és már nagyon rossz.


Segítségeteket szeretném kérni!

Szerintetek tetszek neki?


Gyorsan válaszoljatok kérlek!


2019. aug. 11. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nemhiszem. Attól, hogy ,,puszilnak,, nem azt jelenti hogy be vagy véve a családba és ásó kapa nagyharang. A köszönés is egy alapvető dolog, szimplán meg van nevelve a gyerek. Aztmondtad hogy nem is beszélgettetek sokat, akkor meg hogy tetszhet valaki? A fiúk többsége azzal adja a tudtunkra hogy tetszünk nekik, hogy időt töltenek velünk, barátainkkal stb. Az egy dolog hogy te szereted,de szerintem felejtsd el. Szimpla udvariasságból volt az egész, te meg túlgondoltad.
2019. aug. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valóban nem valószínű hogy beléd van esve, de az elmondottak alapján kedvelhet, akár mint barátot. Próbálj meg vele egy találkozót megbeszélni és ha vevő rá akkor kialakulhat még valami köztetek
2019. aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy osztályba jártatok, ismer, persze hogy köszön. A többinek sincs semmi jelentősége, a szülei is ismernek és örülnek ha látnak, mint a legtöbb többi korábbi osztálytársát.


Próbálj meg vele többet beszélni, akár neten felvenni a kapcsolatot. Mondhatod hogy szoktad látni a suliban és gondoltad hogy régen beszéltetek. Kérdezheted arról hogy milyen az új osztálya vagy mit csinált a nyáron, vagy mit tervez még. Te is mesélhetsz élményekről, feldobhatod akár hogy jó lenne találkozni, vagy megkérdezheted direktben, hogy van-e kedve összefutni.

2019. aug. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!