Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejövök ennek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök ennek a lánynak?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit pár napja láttam elsőször. Az első pillanattól kezdve nagyon tetszett nekem. És szerintem én is neki. Mert amikor egyedül voltam akkor odajött hozzám, nagyon sokszor néztünk egymás szemébe sok ideig. És hétvégén fogunk újból találkozni, és az egyik ismerősöm azt mondta hogy megkerdezte tőle hogy ugye én is ott leszek.

Borzalmasan szerelmes lettem belé állandóan rá gondolok. És nagyon várom már hogy újból lássam.

Szerintetek ő is ezt gondolja?

19 éves a lány:)


2019. aug. 6. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
tuti
2019. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csak ne feltunoskodj :D és próbálj úgy viselkedni mintha senki más nem érdekelne csak o, de viszont ne mond még ki neki csak tudasd a tetteiddel, pl. ha valaki más lány elkezd veled beszélgetni ott vagy elotte, akkor csak rá nézz de úgy mintha nem játszanád hanem tényleg o számítani stb.. csinálj célzásokat
2019. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!