Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy osztálytársnőm aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy osztálytársnőm aki bejön, de nem tudom eldönteni hogy én bejövök neki. Ez szerintetek jelent valamit, vagy csak én próbálom beleképzelni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat beszélünk főleg élőben, mert chaten kb. mindig csak annyit dumálunk hogy mikor tali hol azt csáó, heti 3x szoktunk talizni és imádok vele lenni legszívesebben csak úgy átölelném és adnék neki egy puszit, de ezt nem tehetem, mert félő hogy csak barátként gondol rám, és ezt a barátságot nagyon nem akarom elcseszni, mert nagyon fontos számomra a lány, ezért próbálok annyira biztosra menni amennyire csak lehet. Volt egy tali, ahhol kicsit rányomultam, hagytam elengedni egy kicsit az érzelmeim és átöleltem random pillanatokban, hozzáértem folyamatosan szemeztem vele, aztán pár napra rá mesélte hogy volt egy srác (eggyel alattunk jár) aki rányomult amikor taliztak, és kb ugyan azt csináltam én is , ezt meg is említettem , hogy:"Értem, de múltkor ugyan ezt csináltam" erre annyit válaszolt, hogy az más. Ebben a szituban ti mit gondolnátok?

2019. júl. 10. 02:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy ez bőven kevés infó...
2019. júl. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szeritnem van rá esély, hogy bejöhetsz neki.

Ezt azonban jegyezd meg: az már nem barátság, ahol az egyik fél többet érez.

2019. júl. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Árulkodó dolog, hogy a lány massal is talizgat.


2opció lehetséges.


-vagy tenyleg csak baratkent erdekled, es o ilyen mindenkivel talizos tipus, tehat a talik nem randik


-vagy ribi aki tobbet erez irantad, de megis massal is talalkozgat, amikor beled szerelmes..



Barmelyik is, megszivtad.

2019. júl. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!