Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Már az elso pár napban a gimiben észre vettem a fiút és nagyon megtetszett. Azóta sokszor össze akadt a tekintetünk meg elég látványosan néztük egymást de soha nem beszeltunk. Nemrég végig likeolta az összes képemet Instagrammon. Nem tudom hogy vajon tetszem e neki vagy sem és ha igen miért nem lép.

Előre is koszi a válaszokat❤️❤️



2019. aug. 11. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem igen. Te is likeolgass 1-2 képét,hogy vegye a lapot,aztán majd lépni fog.
2019. aug. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Igen, biztos hogy tetszel neki azok alapján amit leírtál.

Azért nem megy oda hozzád mert gyáva, félénk valószínűleg. Ha te akarsz tőle valamit akkor menj oda hozzá és kezdj el beszélgetni.

Sok sikert :D

2019. aug. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat❤️ Az a baj hogy mindig is problémám volt a spontán beszelgetes:D (kissé introvertalt típus vagyok de igyekszem) nem lehetséges valahogy bátorítani? Jelekkel vagy nem is tudom. Elegge felső vagyok iylen téren
2019. aug. 11. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!