Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az gáz ha összejöttem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vattacukor14 kérdése:

Az gáz ha összejöttem a legjobb barátnőm exével?

Figyelt kérdés
Barátok maradtak.
2019. aug. 16. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. aug. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Ha azért jöttetek össze mert kedvelitek egymást, nem. Az lenne a gáz ha ő nem fogadná el.
2019. aug. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
90%
Ha szóltál előtte a barátnődnek, akkor nem gáz. Ellenkező esetben az.
2019. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Breast válasza:
100%
Mindenhogy gáz.
2019. aug. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor nem, ha megbeszélted előtte a barátnőddel, és nem haragszik érte. Másképp nagyon gáz.
2019. aug. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az Én véleményem szerint, igen gáz! Ugyanis gondoljj bele! Melyik fél szakított?! A fiú? Vajon miért? ... Lehetséges, hogy miattad? Ebbe nem gondoltál még bele? Ha a lány részéről volt a szakítás? Akkor vajon miért? Lehet azért, mert nem illettek össze, és Ő maga is rájött... mindegy-mindegy, hogy történt, de ha valaki jár valakivel az sok esetben azért van, mert szereti a másikat, persze ha ez nem egy ilyen 16 év alatti probléma... Lehet, hogy Ők barátok maradtak, és nem akarnak cirkuszolni... De gondoljj bele, hogy ha a barátnőd nem is mondja, vagy nem is mutatja ki, attól az neki ugyanolyan rossz! Ha együtt vagy most a volt barátjával akkor ez esetben, a barátnőd alatt is voltatok?! Vagy most hirtelen, mert mind2 szinglik vagytok, egymásra találtok?! Jajj hadjuk már... Nem ítéllek el, de akárhogyis lenne nem hiszem, hogy Én a legjobb barátom volt barátjával összejönnek, de hát mindenki más! EZEK A SOROK NEM BÁNTÁSBÓL ÍRÓDTAK EZ MIND MIND CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM, HOGY NEKEM EZ HOGY ESNE! :))
2019. aug. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a csaj szakitott és már van barátja
2019. aug. 18. 10:52
 8/9 A kérdező kommentje:
az van hogy a már 4 éve szakítottak és én tényleg nem akartam ezt de bele szerettem a srácba és elvileg a srác is belém.
2019. aug. 18. 10:55
 9/9 anonim válasza:
100%
Azt nem tudtam, hogy 4 éve szakítottak ez már másabb, csak a helyzet az, hogy ezt nem írtad le... Ha van már barátja, akkor nem kellene, hogy érdekelje, hogy az exével vagy... Csak ez így egy kicsit nem rossz? Ha egy kis vita alakul a barátoddal köztetek, akkor nem rossz, hogy a barátnődnek kicsit ciki lesz elpetyizni, vagy az Ő válasza esetleg az lenne, hogy Én megmondtam?! De sok boldogságot nektek! Tartson sokáig! :))
2019. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!