Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összejöttem a legjobb barátomm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem a legjobb barátommal, de nem vagyok belé szerelmes, kialakulhat még?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác az osztályomban, és amióta ismerem a legjobb barátom és nagyon szeretem. Viszont ez az ő részéről mindig is több volt mint barátság. Volt két kapcsolatom is a 4 év alatt, de ő mindig ott volt nekem a helyzethez illő minőségben (mikor volt valakim, távolságot tartottam).

Viszont az elmúlt időben egyre közelebb kerültünk egymáshoz és nem rég átléptük a barátság határát amikor megcsókolt.

Ő most nagyon boldog, én pedig örülök hogy boldog, de nem hiszem hogy valaha tudnám szerelemmel szeretni, mert fizikálisan nem vonzó számomra és a kémia sem tökéletes. Azért léptem bele a kapcsolatba mert meg szerettem volna adni az esélyt.

A kapcsolatunk megváltozása egy hete zajlik, érdemes még várnom, kialakulhat valami? Vagy jobb ha hamarabb megmondom neki, hogy nem működhet?

(18L)



2019. márc. 20. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már azzal elrontottad hogy összejöttél vele.
2019. márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

+1 az elsonek.

Teljesen elrontottad mar akkor mikor kapcsolatba leptel vele ugy, hogy tisztaban voltal a tennyel, hogy nem szereted.

Teljesen tonkre fogod tenni ha kidobod ennyi ido utan, viszont ha sokaig varsz vele ugyanaz a helyzet.

Sakk-matt, es valoszinuleg miutan kidobtad elfog tavolodni toled.

Gondolkozni kellett volna 😒👎

2019. márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mondd meg neki hogy vége mielőtt drasztikus lépésekhez folyamodna. Pontosan tudom milyen az csak a másik oldalról.
2019. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Minnél hamarabb annál jobb,sajnos a barátságát már el fogod veszíteni,de a jövőre nézve..előbb alakuljon ki a vonzalom,a kémia,majd az érzés. Akkor mehet a kapcsolat,így többet ne.


22F

2019. márc. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kistál_és_a_bor válasza:
Szerintem eddig mindent jól csináltál !!
2021. febr. 5. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!