Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítséget kérnék sos! Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérnék sos! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az van hogy, hogy 16/l még sose volt barátom, most akadt egy udvarlóm akivel cserélek, de azt mondja hogy a távolság miatt és mivel nem láthat mindig kell nej valami, és emiatt alsónemű képet kér. Szerintetek? Nem küldtem neki, de ajj tetszik a srác és kétségbe vagyok esve... Azt is mondta hogy nem küldi tovább vagy hogy küldjem snapen megnezi és ennyi nem screeneli le de nemtom... Ti mit tennétek a helyemben?

2019. aug. 17. 14:18
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Másfelől te 16 éves vagy, lássuk meg, egy hülye felelőtlen gyerek. Te inkább még várj ezekkel. Így csak k**va lesz belőled.
2019. aug. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
De nehogy kislány!!!!!!!!!!
2019. aug. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Alapjáraton SOHA nem tennék ilyet, de most mégis kétségeim vannak és ilyen lehetőségem nem lesz máskor
2019. aug. 17. 15:34
 14/36 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi idosen mar egymas elott masztiztunk neten!
2019. aug. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
39%
Csak ki akarja rá verni
2019. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
79%

#10-es

Milyen lehetőséged nem lesz? 16 éves külföldi fiúval távkapcsolatban? Én is álmodoztam gyerekkoromban, de te mégis mit vársz? Ebből legjobb esetben is kellemes beszélgetések és izgató képek lesznek, de semmi hosszú távú. Mire nem lesz lehetőséged? Még egy hülye kislány vagy. Időd még mint a tenger, hogy ezernyi idegen férfi alá feküdj, és te is beállj a ribi sorba, mit aggódsz? Tudod mire nem lesz lehetőséged, nem viccelek! A tanulmányaid megtolni, hogy egy jó jövőt alapozz meg. Az életed 24-26 éves korodig megalapozod. Ha ezt elb*szod, akkor lehet sorjába dugnak meg a külföldi aranyos fiúk, nyögheted a takarítói állás velejáróit, vagy örülhetsz, hogy amit elértél az életben, annyi, hogy hajlandó vagy egy gazdag csóka f**zát leszopni. Szerintem inkább akarj értékes lenni.

2019. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Azt beszéltük bűködne a dolog, nem lakunk olyan messze egymástól mivel ő ide jött tanulni mo-ra
2019. aug. 17. 15:43
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Én mondom neked, hogy nem fog működni.
2019. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
69%

Ha küldesz is neki képet, akkor CSAK olyat amin sem az arcod, sem pedig más olyan rád utaló jel van amit később bárki felismerhet!

Mivel látom nagyon hajlasz rá, így úgy is el fogod küldni.

A másik meg hogy simán le lehet menteni úgy a képet, hogy te nem látod a screen shot-ot snapen, szóval TÉNYLEG csak olyan képet küldj amiből nem lehet bajod!

2019. aug. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
86%

Tudom, most elöntött a "szerelem".

"...de ajj tetszik a srác és kétségbe vagyok esve... "

Én is úgy érzem, hiába a lebeszélések, az észérvek, elfogod küldeni.

Rosszul teszed ha elküldöd a fotót.

Alig ismered. Irod akadt egy udvarlód. Udvarló célirányosan nem kér fehérnemüs képet. Se rövid ismerkedés után, se ha nagy a távolság.

Nekem 300 km volt a távolság, szerelmes voltam, nem csak a teste kellett, igy elég volt a találkozásokig a face, videó hívasok.

Persze, a te életed. Időnként neki kell rohanni a falnak, hogy tanúlj belőle. De fájni fog! Szóltunk.

Ha ki is jelzi a screent mit jelent?

Azt, hogy már megtörtént. Késő bánat.

2019. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!