Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítséget kérnék sos! Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérnék sos! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az van hogy, hogy 16/l még sose volt barátom, most akadt egy udvarlóm akivel cserélek, de azt mondja hogy a távolság miatt és mivel nem láthat mindig kell nej valami, és emiatt alsónemű képet kér. Szerintetek? Nem küldtem neki, de ajj tetszik a srác és kétségbe vagyok esve... Azt is mondta hogy nem küldi tovább vagy hogy küldjem snapen megnezi és ennyi nem screeneli le de nemtom... Ti mit tennétek a helyemben?

2019. aug. 17. 14:18
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
sokan fogták volna a fejüket ha elküldted volna :D szerintem alapból képet küldeni is hülyeség egymásnak.. jól döntöttél.
2019. aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Szedj le netrol egy valóságosnak ható képet és nézd meg a reakcióját

Ha visszaelne vele akkor felejtsd el teljesen

2019. aug. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Ezt eleve tudni kéne!!Nem szabad küldeni, így képet hogy csak neten ismered.

Ha ezt ő elvárja,akkor hagy az egészet!Nincs értelme ennek így.

2019. aug. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
nehogy kuldj neki,az ilyen fajta fiuk csak ezzel etetnek h nem mutatom meg senkinek stb.Meg a sajat exbaratomban sem tudtam megbizni,szetkuldte mindenkinek miutan kicsit romlott a kapcsolatunk,"mondvan h pias allapotban volt"semmi keppen se kuldj kepet,ha nem akarsz olyan kellemetlen helyzetbe kerulni mint en(mellesleg minden undorito haverja bekovetett instan,meg irogatott na vajon miert)
2019. aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Zsuzsi.. válasza:
Ha mégis kuldesz. És fogsz.. mert 16 eves vagy és majdnem szerelmes... (majd nagy leszel, rájossz, h nem) akkor legalabb legyen annyi eszed, hogy arc nélkül.
2019. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
A kérdés már nem aktuális, nem küldött és nem is fog
2019. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!