Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal fél éve vagyunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal fél éve vagyunk együtt, és most lesz a születésnapja, mit lehetne neki venni?

Figyelt kérdés

sportol, de nem komolyan csak hogy kicsit változtasson önmagán. Szereti a kocsikat na meg éngem. És nem akarok neki olyat adni amit megesz és ennyi hanem valami olyat ami maradandó lesz. Gondoltam ruhára cipőre de nem hiszem hogy annyira örülne neki.

Adnátok ötleteket? Ti mivel leptétek meg a párotokat?

18/L



2019. aug. 18. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit sportol?

Óvszert.

2019. aug. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De valami különleges fajta óvszert.
2019. aug. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Edzőterembe jár
2019. aug. 18. 17:56
 4/10 anonim ***** válasza:

Én magamnak vennék egy csinos fehérneműt, olyan színűt ami a srác kedvence. És rendeznék egy kis romantikus estét.

16/L

2019. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
amit majd egyszer elfelejt és én olyat akarok amire ránéz és tudja azt mondani hogy ezt a barátnőmtől kaptam
2019. aug. 18. 21:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az élmény a legjobb ajándék amit adhatsz. Azt tuti nem felejti el. És kidobni se tudja, ha netán szakítanátok később
2019. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

-Válassz ki egy jó képet kettőtökről, aztán vegyél mellé egy szép keretet. A kép hátuljára pedig írj valamit amitől biztos egy nagy mosoly lesz az arcán :)

Én ennek biztos örülnék.

- Ha esetleg szeret olvasni könyvet.

- Lehet egyedi pólót is csináltatni, az lehet tetszene neki.

- Ha szeret nyakláncot hordani, vagy valami ilyesmit dög cédula a kettőtök nevével.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

16f :)

2019. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Könyv az első oldalára valami szép üzenet a könyv tartalmáról és a kapcsolatotokról vont párhuzamról


Kézzel készített bármi amit te csináltál (egy egyszerű karkötő, vagy hasonló youtubeon van fent sok tutorial ilyesmire)


Ha van még CD lejátszója és szereti a retro dolgokat válogatás kazetta :DD


És nem létezik hogy nincs valami hobbi hobbija amit szereted rajtad és az autokon kívül :D

2019. aug. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy kirándulást, közös tesztvezetést, valami közös élményt, az a maradandó
2021. márc. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem amivel én anno a leginkább betaláltam, az egy szép ezüst medál volt. Egyszerűen megláttam a kirakatban és ő jutott róla eszembe: nagyon illet hozzá. Éveken keresztül hordta.
2021. júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!