Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A páromnak (fiú) 25. Születésn...

A páromnak (fiú) 25. Születésnapja lesz. Nem tudom mit vegyek neki.3 éve együtt vagyunk, már nagyon sok ajándékot kapott tőlem. Szeretnék valami emlékezeteset. Mindenképpen tárgyi ajándékot szeretnék. Valami jó ötlet esetleg valakinek?

Figyelt kérdés

2019. febr. 23. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Én egy drága komoly órát kaptam szülinapomra.
2019. febr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Összeghatár?


Férfinek, nőtől, tárgyat? Zippo, óra, fegyver.

2019. febr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Max. 20ezerre gondoltam, mint összeg.
2019. febr. 23. 19:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Azert az segitene, ha leirnal rola vmit hogy mit szeret, mit nem.
2019. febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Elég baj az hogy nem ismered, azért nem tudod.
2019. febr. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5ös nem igazán használható választ írt.

Autómániásnak enyniért gyönyörű makettet vagy modellt lehet venni 1/24 vagy 1/18 méretben. Ha megszállottja egy márkának vagy típusnak.

Komoly óra nem jön ki ennyiből, de ha nem akar túl extrát, akkor azért nem lehetetlen.

De viszont ha pl zeneimádó, ennyiből egész jó bluetoothos hangfalat vehetsz, akár ilyen hordozható hangládát is.

Ha sportos, akkor egy edzőcipő, de próba nélkül nem az igazi.

Ugyan múlandó, de egy nagyon márkás parfüm kisebb kisezrelésben is kijön.

Egy üveg Black Label Johnny Walker is exkluzív ajándék.

Ha dohányzik, akkor szivardoboz szivarral.

De! Ha a tárgyi ajándéktól eltekeintesz, egész jó élményautózásos, ejtőernyős, pilótaszimulátoros élmények vannak a bónuszbrigádon.

2019. febr. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Érdeklődési köre? Valamit írj róla, mert így nehéz bármit is tanácsolni.
2019. febr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Bérelj egy prostit és édeshármas
2019. febr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Közös wellness, szabadulószoba, koncertjegy
2019. febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
21%
A párom szintén 25 lesz, mi 2 éve vagyunk együtt. 20 ezer felett gondolkoznék a helyedben, én minden ünnep alkalmával több havi fizetésemet ráköltöm - és ezt sem tartom soknak. Fontos, hogy ismerned kéne az ízlését, a szenvedélyét, a vágyait. Alap dolgok: ruhák (rajta a kedvenc márka/csapat/zenekar, stb.), ékszer, karóra (gravírozott), parfüm, hobbi: fényképezőgép, XBOX/PS + játékok, sportfelszerelések. Még rengeteg mindent sorolhatnék, nem beszélve az élményprogramokról... Mellé jó hangulat, különleges kaják, esetleg alkohol, dohány - ha fogyaszt. Plusz alap aznapra (is) a szexi fehérnemű és a vad éjszaka. :)
2019. márc. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!