Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó ötlet hónapok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet hónapok után írni az exemnek?

Figyelt kérdés

Osszejottunk 2 ev “ismerkedes”utan(hosszi story de mar akkor sem baratkent tekintettunk egymasra)

De en elrontottam az egeszet es szakitott velem 1honap utan

Meg azota is nez,feltekenykedik,mosolyog es koszon

Es en olyan bena vagyok hogy soha tudom hogy “h nez ram”baratnoim mindig mondjak h csillog a szeme meg stb

Nekem hianyzik oszinten szolva

Szerintetek rairjak 4honap utan hogy talalkozzunk es beszeljuk meg a dolgokat ha o is szeretne?

Nem kerek bunko megjegyzeseket

17/L


2019. aug. 20. 12:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%

Bunkó megjegyzést nem kapsz, de őszintét tőlem igen.

Alapszabály! Az ex az nem véletlenül ex, el kell felejteni ha valami egyszer nem működött, akkor erőltetve se fog. Nagyon buta döntés kitartani a biztos rossz mellett ahelyett, hogy vennéd a bátorságot és keresnél helyette másvalakit aki mellett jól éreznéd magad és összeillenétek.

2019. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem rossz vele egyaltalan.En csak vele erzem jol magam,igen egy buta liba voltam es elrontottam a dolgot a sajat hulyesegem miatt.

Megprobaltam massal is beszelgetni talalkozni,de egyszeruen nem ment,nekem o kell.Egyedul tenyleg vele erzem jol magam en ot szeretem a legjobban.

Nem is egy baratnom van aki az exevel jott ossze tobb honap utan es azota is felhotlen a kapcsolatuk.

2019. aug. 22. 20:53
 13/14 A kérdező kommentje:
Azota beszeltem vele es ujra egyutt vagyunk😊
2019. aug. 27. 00:35
 14/14 anonim ***** válasza:
Sokaig
2019. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!