Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még mindig szeretem az exem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeretem az exem mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Már eltelt x- idő de még mindig hiányzik és egyre jobban fáj nem múlik el sehogy sem valaki??? Valami tanács?

2019. aug. 21. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Másik párt kell keresni, amugy eselytelen. En 2 honapja vagyok ebben a cipoben 2,5 ev utan, mondjuk rajtam mas ember sem segitett, van az eletben az igazi szerelmed, azutan mar csak lesznek melletted de sosem fogod ugy erezni.
2019. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Nem kell másik kapcsolatba menekülni, de ha már “jobb”, akkor tovább kell lepni, és megpróbálni mással. Nem lesz könnyű nyitni más fele, de muszáj probalkozni, másképp xx idő múlva is ugyanitt fogsz tartani. Fontos meg gyászolni az előző kapcsolatot, mielőtt tovább lépsz, de x ideig sem kell ebben a lelki gyászban ragadni.... ehhez pedig egy másik ember kell.
2019. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!