Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem, o is szeret de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evcsiike kérdése:

Szeretem, o is szeret de mindketten nyuszik vagyunkMit tehetnek? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Van egy nyolcadikos fiu. O egy total gamer,tehat pont olyan mint en. Egy evvel idosebb nalam.Tavaly lettem bele szerelmes. Tavaly napkoziben folyamatossn nezett engem. Inni,enni is alig mertem mert a szemem sarkabol lattam, hogy nez. Sokat beszelgettem is vele.Majd kiderult,hogy a legjobb baratnomnek,o egy gyerekkori legjobb baratja,akivel meg mindig tartjak a kapcsolatot. Bejeloltem facebookon,de letiltott. Szomoru voltam. Lehet hogy nem ismert fel?Ebben az evben valamikor meg elso felevben rakeszultem arra ,hogy megmondom neki,hogy szeretem,viszont nem jott ossze .

-Figyelj,szeretnek mondani neked valamit de kerlek ne mondd el senkinek.

Erre o furan nezett ram es:

- oooo ... mondjad

En pedig ugy megijedtem ettol a nezestol,hogy szegyelltem magam,megmondtam neki,hogy

- Tudodmit,inkabb hagyjuk.

Es elsetaltam.

Aztan valamikor 4 hete, egyszer csak latom, hogy bejelolt. Elkezdtem visitozni,termeszetesen visszajeloltem. Es igazabol ezelott is de most meg jobban elkezdett engem nezni . Sokszor latom,hogy a haverjaival mutatnak ram ami tok durva. Es folyton vele almodok. Viszont jovore o mar masik suliba lesz,iden ballag. Es hogxha vennek is erot magamon,hogy megmondjam neki,hogy szeretem,tuti hogy az egyik haverjanak elmeselne,aki nagyon szivesen uz ebbol viccet. Mivel tavaly is egyszer elkezdett ugy odajonni hozzam:

-Tudom am hogy szerelmes vagy ... -ba.

En meg persze tiltakoztam,nagyon szarul esett. Mit tegyek?



#szerelem #fontos #nyuszivagyok
2017. ápr. 4. 19:01
 1/3 CFB ***** válasza:

Hát

Ha tudja, ha nem, hogy szerelmes vagy belé, ugye ballag. Kb 2 hónapod van. Szerintem nem vesztenél semmit, ha elmondanád neki, hogy szerelmes vagy belé. Ha szerencséd van, akkor összejöttök. Ha nem, akkor meg bő 2 hónap múlva úgyis elmegy másik suliba. Egyébként ha összejönnétek, és ugye jövőre már másik suliba fog járni. Jó az, ha a párod máshova jár, mint te. Ezáltal értékesebbé fog válni az együtt töltött idő.

Sok sikert!

Majd értesítesz, hogy hogy oldottad meg/hogy cselekedtél?

2017. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom!:) Igen,majd leirom ide.:)
2017. ápr. 4. 19:15
 3/3 anonim válasza:
Naa,mi történt?
2017. máj. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!